+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül abdesim oldugu zaman yanlızlık bana korku veriyor ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hzyusufsa
  Emekli
  Reklam

  Gusül abdesim oldugu zaman yanlızlık bana korku veriyor ?

  Reklam

  Gusül abdesim oldugu zaman yanlızlık bana korku veriyor ? Mumsema Gusül abdesim oldugu zaman yanlızlık bana korku veriyor ? Arkadaşlar ben evde tek durmaktan korkan bir insanım kaç zamandır boy abdesim olmadan dolaşıyordum namazıda bayagı bi bırakmıştım rahatça duruyordum ne korku ne bi şy unutmuştum bile bu gün gusul abdesi aldım akşama mutfaga fln giderken kendimde korku hissettim bu neden olabilir acaba gusül abdesliyken neden bana korku geliyor yanlızlıktan daha çok anlıyamıyorum bunla alakalı bir hadis fln var mı acaba ?

 2. bahadır emin
  Devamlı Üye

  Cevap: Gusül abdesim oldugu zaman yanlızlık bana korku veriyor ?


  Reklam


  aslında tam tersi olması lazım ama şeytani vesveseyle ilgili de olabilir. evde yalnız durmak da hiç iyi değil.

 3. hzyusufsa
  Emekli
  Evet aslında tam tersi olması gerekiyor ama gusul abdesim yoktu kaç zamandır yukarki kimsenin olmadıgı kata fln da çıkıyordum normalde de unutmuştum artık hiç bir korku yoktu ama bu gün gusül abdesi aldım tek oldugum zaman ürperme geldi evde dolaşırken fln nedendir anlamadım gusül abdesi alınca ne oluyor ki bununla alakalı peygamber efendimizin söyledigi bir şey var mı acaba

+ Yorum Gönder