+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cenabet gezmek ... cenabetli olmadığım halde sürekli kendimi cenabetli hissedip sürükli gusül abdesti alıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kemall_denizz
  Üye
  Reklam

  Cenabet gezmek ... cenabetli olmadığım halde sürekli kendimi cenabetli hissedip sürükli gusül abdesti alıyorum

  Reklam

  Cenabet gezmek ... cenabetli olmadığım halde sürekli kendimi cenabetli hissedip sürükli gusül abdesti alıyorum Mumsema hocam ben cenabetli olmadığım halde sürekli kendimi cenabetli hissedip sürükli gusül abdesti alıyorum.ve bu abdestide olmadı olmadı diyip tekrar tekrar alıyorum.mesela eğer cenabetliysem üzerimde ne varsa yıkıyorum geçerken bişeye mi değdim onuda yıkıyorum halıyamı bastım onuda yıkıyorum yani dokunduğum herşey cenabetli diye bi düşünce oluştu bende bunu nasıl yenebilirim.

 2. azra
  Devamlı Üye

  Cevap: Cenabet gezmek ... cenabetli olmadığım halde sürekli kendimi cenabetli hissedi


  Reklam


  bu bir vesvesedir
  vesveseden kurtulma çareleri araman gerekir

 3. ebediyyetyolcusu
  Emekli
  Selamün aleyküm,

  Eğer cünüp iseniz bir defa gusül edin, ondan sonrasını düşünmeyiniz. Gusul bitti mi, cenabetlik de artık bitmiştir. Gusül'den sonra hala ben cenabet miyim düşüncesi, şeytani vesvesedir kulak asmayın böyle bir durum da kalkıp tekrar gusul etmek o vesvese'ye yenik düşmek olur, çünkü o yine sen cenabetsin diyecektir.

  Şeytanın amacı bu durumda ancak insanı gusül'den soğutmak ve uzaklaştırmaktır.

+ Yorum Gönder
cenabet,  sürekli gusül abdesti alıyorum,  cenabet gezmek,  cenabetli,  sürekli cenabet gezmek,  cenabet abdesti