+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusüle başlamadan ve başladıktan sonra meni gelirse? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. angmar55
  Üye
  Reklam

  Gusüle başlamadan ve başladıktan sonra meni gelirse?

  Reklam

  Gusüle başlamadan ve başladıktan sonra meni gelirse? Mumsema 1.Sorum başlıktaki gibi daha öncede sormuştum fakat tam net cevap alamadım tekrar soruyorum gusülden sonra DEĞİL idrarımızı yaptık girdik banyoya başlamadan önce meni geldi sıvı demiyimde meni diyim direk ve başladık almaya aldık çıktık kabul olurmu o?

  2.Sorumda buna benzer idrarımızı yaptık banyoya girdik almaya başladık alırken meni geldi aldıktan sonra değiil alırken ama umursamayıp devam edip aldık çıktık kabul olurmu?

  Buna tam bi cevap verirseniz içim rahatlamış olucak GUSÜLDEN SONRA DEĞİL almaya başlamadan ve alırken gelirse asıl sorularım bu ikisi kabul olur veya olmaz diyin veya şöle yaparsan olur böle yaparsan olmaz diyin yani tam bi net cevap lazım bana

 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: Gusüle başlamadan ve başladıktan sonra meni gelirse?


  Reklam


  İdrar yaptıktan sonra gelen meni, şehvetle çıkmadığından guslünüz geçerlidir kardeş. Rabbim ibadetlerimizi, dualarımızı kabul etsin inşallah.

 3. angmar55
  Üye
  Sağol kardeş içimi rahatlattın

+ Yorum Gönder