+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hayatta yaşadıklarımız belalar en son günahtan mı bütün günahtan mı başımıza gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kapsül
  Emekli
  Reklam

  Hayatta yaşadıklarımız belalar en son günahtan mı bütün günahtan mı başımıza gelir

  Reklam

  Hayatta yaşadıklarımız belalar en son günahtan mı bütün günahtan mı başımıza gelir Mumsema Günahlarımız birbirine bağlımıdır ayrı mıdır?Mesela biz günahlarımızdan dolayı hayatta bi bela musibet olsa biz en son işlediğimiz günahtan dolayı mı doğduktan sonra ki bütün günahlardan dolayı mı bu musibet bize gelir?

 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: Hayatta yaşadıklarımız belalar en son günahtan mı bütün günahtan mı başımıza gelir


  Reklam


  Başımıza gelen musibetler de, belalar da, bunların çözümleri de, hastalık ta, şifa da Allah'tandır. Bunların günahlarımızdan dolayı mı yoksa imtihandan dolayı mı başımıza geldiği bilgisi de Allah katındadır.

 3. Kapsül
  Emekli
  peki insan en son işlediği günahtan mı yoksa doğduktan sonra işlemiş olduğu bütün günahlardan mı etkilenir.Günahların manyetik ruhen insana bir yük oluşturur ya en son işlediğimiz günahın yükünü mü taşırız bütün işlediğimiz günahın mı yükünü taşırız

 4. Kapsül
  Emekli
  arkadaşlar bu sorum hakkımda yardımcı olursanız sevinirim

 5. Kapsül
  Emekli
  cewap werıcek war mı

 6. Beşir Doksal
  Özel Üye
  başınıza gelen herhangi bir musibet,kendi elinizle işledikleriniz yüzündendir.[bununla beraber]ALLAH çoğunu affeder.[şura 30]

+ Yorum Gönder