+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Günahlardan kurtulma yolları.Mastürbasyon sırasındaki kötü düşüncelerin günahını affetmek için ne yapmalı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Günahlardan kurtulma yolları.Mastürbasyon sırasındaki kötü düşüncelerin günahını affetmek için ne yapmalı?

  Reklam  Cevap: Günahlardan kurtulma yolları.Mastürbasyon sırasındaki kötü düşüncelerin günahını affetmek için ne yapmalı? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Günahlardan kurtulma yolları.Mastürbasyon sırasındaki kötü düşüncelerin günahını affetmek için ne yapmalı?
  Sevgili arkdasim eger bu problemden kurtulmak istiyors kökünden keseceksin.sonra o rahat sen rahat

 2. Misafir

  Cevap: Günahlardan kurtulma yolları.Mastürbasyon sırasındaki kötü düşüncelerin günahını affetmek için ne yapmalı?


  Reklam


  arkadasin soruyu sormasinin üzerindne yaklasik 4 sene gecmis. fakat aram motorund bu konu hala cikiyor olmasina binaen cevap vermek istedim.

  kisinin bahsettigi konu klinik bir vakayi teskil ediyor. obsesif compulsiv bozukluk. kesinlikle bir uzmana basvurup ve büyük bir ihtimalle ilac tedavisi destegi ve terapi ile müdahale edilmesi gereken bir konu.

  ayrica böyle nezih bir sayfada kabaca kullanilmis tabirler (ne kalin kafalisin be kardesim gibi!) edebe aykiri buldugumu da ayrica ifade etmek isterim. kisnin bahsettigi bir rahatsizlik varsa bu kisiyi azarlayarak kücümseyerek halletmek kesinlikle ahlaki degildir.

 3. Misafir
  bu adama niye kimse adam akıllı cevap vermemiş yani günahın günahla silinebileceğine inanmış ya da dalga geçmiş 2 ihtimal-dede bu adam dizginleri kaptırmış kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor ki hangimizle oynanmıyor. Bizde yapıyoruz zor durumda olmasak bile yapıp vicdanımızı rahatlatmak için yapmasaydım zinaya düşerdim diyoruz. Kendinizi aç bırakın öyle aç bırakın ki mideniz artık inlesin lütfen bir lokma ver o zaman bir lokma ver elzem miktarda. Günah gözde elde belde değil midende

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
gunahlardan kurtulmanin yolu,  günahlardan kurtulmanın yolları,  günahlardan kurtulmak,  Gunahtan kurtulma yollari,  gunahlardan kurtulma,  günahlardan kurtulma,  günahlardan arınmanın yolları