+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kıyafet temizliği Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. esmerömer
  Üye
  Reklam

  Kıyafet temizliği

  Reklam

  Kıyafet temizliği Mumsema kıyafet temizliği

  Selamün aleyküm. Arkadaşlar ben her sabah kalktığımda iç çamaşırıma bakarım ıslaklık varmı diye. Afedersiniz (penisin) ucunada bakarım genelde delik etrafında iğne ucu kadar kurumuş beyazlık oluyor. Gündüzde bakıyorum bazen beyazlık yine oluyor. Her defasında camasırı değiştiriyorum ama bazen fırsatım olmuyor bu defada takıntılıyım bütün kıyafeti değiştiriyorum artık başedemez oldum. Abdeste gerek yokmuş ama sıkıntım kıyafet. lütfen kardeşlerim yardımcı olun.

 2. zxczxczxc
  Emekli

  Cevap: kıyafet temizliği


  Reklam


  Takıntı haline getirmişsin bence olayı. Sürekli kontrole gerek yok,olduysa olmuştur;yapman gereken belli. Boşver derim,takıntı edersen vücutta buna göre tepki verir. Tabi doğrusunu Allah bilir.

 3. esmerömer
  Üye
  Sağol kardeşim cvp için bencede vesvese gibi çünkü afedersin penisin ucuna deliğe bakan yoktur. Zaten olduğunda iç çamaşırda kuruluk yada ıslaklık oluyor ben nerdeyse mikroskop alıp inceleyecem. bence normal bişeydir mesela gözde capak olması gibi... yada idrarla gelen bişeydir diye düşünüyorum kardeşim yani abdeste elbiseyi değiştirmeye gerek yok demi kardeşim

 4. zxczxczxc
  Emekli
  Allah kolay olanı emreder,Allah'a emanet.

 5. esmerömer
  Üye
  sağol kardeşim artık sürekli kıyafet yıkatmaktan kurtulurum inşallah.

+ Yorum Gönder
kıyafet temizliği,  kılık kıyafet temizliği,  kıyafet temizligi