+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namaz kılıcam bu durum musahitmi Acil...! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. emniciba
  Hep Üye
  Reklam

  Namaz kılıcam bu durum musahitmi Acil...!

  Reklam

  Namaz kılıcam bu durum musahitmi Acil...! Mumsema bugun okulda wc ye gttm isedikten sonra bir sıvı akıskan bsey anlayamadm merak ettim sey idrardan sonra meni gelirmî gusul alayımmı ?

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Namaz kılıcam bu durum musahitmi Acil...!


  Reklam


  bugun okulda wc ye gttm isedikten sonra bir sıvı akıskan bsey anlayamadm merak ettim sey idrardan sonra meni gelirmî gusul alayımmı ?
  idrardan sonraki gelen akıntı vedidir.. meni değildir.

 3. husameddin
  Emekli
  gusula gerek yok

 4. husameddin
  Emekli
  Cinsel temas sonunda haz ve heyecan içinde, fışkırarak gelen yapışkan sıvıya meni (sperm) denir. Bu gelirse gusül gerekir. Cinsel duygu, heyecan, tenle temas vb. sonunda meni değil de daha az, açık renkli, yapışkan ve fışkırmayan bir sıvı gelirse buna mezi denir; meziden dolayı gusül gerekmez, yalnızca abdest alınır. İdrardan sonra veya başka zamanlarda cinsel etkilenme, haz, uyanma sözkonusu olmadan gelen açık renkli, fışkırmayan, yapışkan ve az miktardaki sıvıya da vedi denir, bu da yalnızca abdesti bozar. Seninki meni değildir, gusül gerekmez, abdestten sonra gelmiş olursa yeniden abdest alırsınız.

+ Yorum Gönder
rüyada namaz kılıcam demek