+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Masonların hayalini mesela evli bir kadın makyajlı çocuğu falan var günah mıdır?? ayıp şeyler?? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yeskaraa
  Devamlı Üye
  Reklam

  Masonların hayalini mesela evli bir kadın makyajlı çocuğu falan var günah mıdır?? ayıp şeyler??

  Reklam

  Masonların hayalini mesela evli bir kadın makyajlı çocuğu falan var günah mıdır?? ayıp şeyler?? Mumsema Selamün aleyküm.masonların hayalini mesela evli bir kadın makyajlı çocuğu falan var günah mıdır?? ayıp şeyler??

 2. husameddin
  Emekli

  Cevap: Selamün aleyküm.masonların hayalini mesela evli bir kadın makyajlı çocuğu falan var günah mıdır?? ayıp şeyler??


  Reklam


  tam soruyu anlamadik ki ben evli bir kadini makyajli haliy ile hayal kurarak taciz ediyorum gunahmi diye soruyorsan insanlar düsündüklerini yapmadiklari sürece onlara ondan günah yoktur diyor hadisi seriflerde ama .. hz peygamber s.a.v hayvanlarini sinirda otlatan kisinin hayvanlarinin sinir ötesine gecmesi an meselesidir demistir bir örnek te.. yani anlatmaya calistigim sey kötü düsünceler günah olmasa dahi insani günaha götürebilir.. bugün düsünce yarin fiili olabilir

 3. yeskaraa
  Devamlı Üye
  Yani demek istediğim o ayıp sahneelri anladım da . Mesela günümüzde makyaj yapan kadınlar işte ne biliyim bir ünlü mason olma şüphesi olan bir ünlüyü evli yapsam kocası falan olsa hayali olarak yapıyorum zaten işte bu güğnah mıdır demek istiyorum.

 4. serverous
  Üye
  günahtır....

 5. yeskaraa
  Devamlı Üye
  bir de çok acil ve önemli dinden çıkan yani şöyle ben buradaki mason dedğim kişinin mason olduğuna emin değilim bir ünllüyü hayal ediyorum masonsa deem iyi olurdu ama mason dedim...Dinden mi çıkmış olurum haşa. Ne yapayım bilerek mi çıkılmış olunur? bir de bir arkadaşım türkiyedeki ünlülerin hepsi mason zaten dedi bende onayladım mı hatırlayamıyorum çok konudan konuştuk çünkü masonlarla ilgili bazı ünlülerin haberi olmayabilir ama...

+ Yorum Gönder