+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni haricinde başka durumlarda cenabet olunurmu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Meni haricinde başka durumlarda cenabet olunurmu?

  Reklam  Cevap: Meni haricinde başka durumlarda cenabet olunurmu? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Meni haricinde başka durumlarda cenabet olunurmu?
  Bir kadın esini düşündüğünde cinsel organın lslanmasi halinde cunup sayilirmi

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Bu tür durumlarda gelen akıntı erkek veya kadında olsun cünüp yapmaz. Bu mezidir ve sevişirken yada düşünürken gelir. Namaz abdesti varsa bozulur ve bulaştığı yerlerin temizlenmesi gerekir.

 3. Misafir
  Ya ben uykudan uyanmadan once boyle kotu kadinlar gordum ve aktigini hissetim bu ne olur

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada görülen ilişki veya benzer bir durumdan dolayı eğer meni gelirse o zaman cünüp olunur ve gören kimsenin gusül abdesti alması lazımdır.

 5. Misafir
  Selm ruyada surtunmekle meni gelmezse cunup Olunurm u

 6. Şema
  el-âsa limen âsa
  meni gelmezse cunup Olunurm u
  Meni çıkmamış ise yıkanmaya gerek yoktur. Guslü gerektiren menidir

 7. Misafir
  Boşalmadan önce yani haz noktasina ulaşmadan önce uzuvla oynama sonucu meninin tamaminin degilde bir kisminin akmasi gusul gerektirirmi

 8. arifselim
  Yönetici
  Meninin çok az bir kısmı bile aksa boşalma sayılır ve gusül abdesti almanız gerekir. Asıl olan çıkmasıdır bu az veya çok olsun aynıdır.

 9. Misafir
  Selamun aleykum ben bir bayanla konustumda sıvı bisey gelyo idrar yolundan bu sividan gusul gerektiriyomu yada abdest namaz oluyomu surekli olyo bu bana cevabinizi bekliyorum.

 10. Selam2
  Devamlı Üye
  Mezi gelmesi gusül gerektirmez. Sadece meni gelirse gusletmek farz olur.

 11. Misafir
  "Bir kimse elbisesinde ıslaklık bulsa, ancak ihtilam olduğunu hatırlamasa yıkanması gerekir mi?" diye soruldu Resulullah (sav): "Evet gerekir" diye cevapladı.... ben bu cevabı anlamadim meni anlaminda islaklik mi mezi anlaminda islaklik mi

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Bu ıslaklık meni anlamındadır elbette. Meni olmadan kişi diğer sıvılarla cünüp olmaz. Meni çıkarsa kişi cünüp olur ve yıkanması gerekir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
cenabet,  sperm gelmeden cenabet olunurmu,  zevk alınca cünüp olunurmu,  hayal ederek cünüp olunurmu,  sürtünme ile cünüp olunurmu,  zevk suyu gelmeden cenabet olunurmu,  rüyada sevişmek cenabet olunurmu