+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Deliricem bıktım bu vesveselerden [GUSÜL] Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. angmar55
  Üye
  Reklam

  Deliricem bıktım bu vesveselerden [GUSÜL]

  Reklam

  Deliricem bıktım bu vesveselerden [GUSÜL] Mumsema Nolur yardım edin gusül alırken oluyor hep normal abdestte olmuyor husül alırken burnuma su çekerken az çektiğimi düşünüp tekrar başa dönüyorum bazende 2 tanesini çekiyom 3.de az çektiğimi düşünüp gene başa dönüyorum ağzıma su alırıkende az aldığımı düşünüp vesvese yapıyorum bugün tam 8 kere başa döndüm artık yeter çıldırıcam bunalıma girdim şu an bile hala vesvese var içimde hala kabul olmadı git bi daa al diye nabıcam bilmiyorum gusül sırasında 3den fazla su çekersek kabul olurmu aldığım abdest bide suyu az çeksekte yeterlimi?

 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: Deliricem bıktım bu vesveselerden [GUSÜL]


  Reklam


  Gusülde 3 defa burna 3 defa ağza su verip vücudun her tarafını ıslatmanız yeterlidir. Az gitti çok gitti gibi şeyler vesvesedir. Guslünüz geçerlidir inşallah.

 3. angmar55
  Üye
  Allah razı olsun sizden vallaha çok insanı çıldırtıyo bu şeytan dinden soğutmaya çalışıyor sürekli beni ama başaramıycak tekrardan sağolun.

 4. zonekir1
  Üye
  Beyler gusl alırken sular gitti gecerli olurmu

 5. Ercan
  Devamlı Üye
  Beyler gusl alırken sular gitti gecerli olurmu
  Guslün farzlarını yerine getirdiyseniz guslünüz geçerlidir. Farzlarından bir tanesi yapamadıysanız, sular gelince tekrar gusletmeniz gerekir.


+ Yorum Gönder
vesveseden bıktım