+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Din hocam hristiyanların cehenneme gitmeyeceğini söledi doğrumu bu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Yetim
  Hadimul Müslimin
  Reklam

  Cevap: Din hocam hristiyanların cehenneme gitmeyeceğini söledi doğrumu bu

  Reklam  Cevap: Din hocam hristiyanların cehenneme gitmeyeceğini söledi doğrumu bu isimli konu Mumsema.com Cevap: Din hocam hristiyanların cehenneme gitmeyeceğini söledi doğrumu bu
  Mustafa İslamoğlu Hoca Beyyine Süresi tefsiri 2.Bölüm

  izleyin...

 2. husameddin
  Emekli

  Cevap: Din hocam hristiyanların cehenneme gitmeyeceğini söledi doğrumu bu


  Reklam


  bu dialogcularin lafi kurana inanip kendi dinlerini yasayanlar cennete girecekmis... sen gec onu kurana inaniyorsan kuranin emir lerini ve tebliglerini yerine getirmen lazim..

  46:31 - Ey kavmimiz! Allah'ın davetçisine uyun ve O'na iman edin ki, Allah da sizin günahlarınızı bağışlasın ve sizi acı bir azabdan korusun."

  46:32 - Her kim Allah'ın davetçisine uymazsa bilsin ki, yeryüzünde Allah'ı aciz bırakacak değildir. Onun Allah'tan başka dostları da yoktur. İşte onlar apaçık bir sapıklık içerisindedirler.

  Ey şanlı Resul! Rabbinden sana indirileni tebliğ et! Eğer bunu yapmazsan O'nun peygamberlik görevini yapmamış olursun. Allah seni insanlardan korur. Doğrusu Allah, kâfirler toplumunu doğru yola iletmez.

  5:92 - Allah'a itaat edin, Peygamber'e de itaat edin. Kötülüklerden sakının. Eğer yüz çevirirseniz, biliniz ki, Peygamber'imize düşen sadece apaçık tebliğdir.

  son ayeti kerimede yeterince delil var anlayana sivri sinek saz anlamak istemeyenede ne yapsan az

 3. Misafir
  O sadece cennete gitmek için mi Müslümanmış ? Aman ırakta olsun. Sende kendini uyar kardeşim,cennet için secde etme. Rıza kazanmaya bak.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23