+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Avret yerinde sünnetten kalma dikiş ipi farkettim. şimdiye kadar aldığım gusüller oldumu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. angmar55
  Üye
  Reklam

  Avret yerinde sünnetten kalma dikiş ipi farkettim. şimdiye kadar aldığım gusüller oldumu?

  Reklam

  Avret yerinde sünnetten kalma dikiş ipi farkettim. şimdiye kadar aldığım gusüller oldumu? Mumsema penisimin kenarinda sunnetten kalma bi ip farkettim boyu bi tirnagin yarisini gecmes ipin 2 ucuda disari cikik halde ortasi derinin icinde kalmis cimbiz ile cikaramadim simdi benim aldigim gusül abdestleri kabul olmucak mi?onceki aldiklarimda dahil?

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Avret yerinde sünnetten kalma dikiş ipi farkettim. şimdiye kadar aldığım gusüller oldumu?


  Reklam


  penisimin kenarinda sunnetten kalma bi ip farkettim boyu bi tirnagin yarisini gecmes ipin 2 ucuda disari cikik halde ortasi derinin icinde kalmis cimbiz ile cikaramadim simdi benim aldigim gusül abdestleri kabul olmucak mi?onceki aldiklarimda dahil?
  Gusüller geçerlidir kardeş.
  Bir cerraha gitmeni tavsiye ederiz.

 3. angmar55
  Üye
  farkettikten sonrada almistim gusul oda gecerlimi? Ayrica beni rahatsiz etmiyo cerraha gitmem sart mi?

 4. angmar55
  Üye
  İçindeki ipi çıkarmayı başardım iğne sokup öteki taraftan çıkıyordu içinde bişey kalmamış sanırım ama siyahlıklar gözüme batıyor neyse işte ipin birazının rengi hafif krem rengi olmuş sertleşmiş bir yerdede okumuştum bu benim durumuma benzer bi yazı cevap olarak altına su geçmesse gusül olmaz diyordu nolucak şimdi çaresiz kaldım ne yapmalıyım sanırım oraya su ulaşmıyordu o iki ufak deliğin tekine iğnesini çıkarıp şiringa dayadım içi su doldurdum tabi bastırıp eğer içinde ufak tefek ip kalıntısı varsa suyla birlikte çıkarması için bastırdım bayağ bi su gitmedi en sonunda yüklendim bayağ gitti su yandı içi biraz zorla öteki taraftan çıkardım suyu sanırım gusül alırken oraya su gitmemiş bunu farkettim.Ne yapmam gerekiyor vesvese oldu içime

 5. angmar55
  Üye
  o yerin üzerine mesh yapsam yeterli sanırım vesveselere uymamam gerekiyor.

+ Yorum Gönder
sünnetten kalma dikiş ipi,  sünnet ipi kalması,  sünnet sonrası ip kalması