+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir insana öfkelenmek ve onun için kötü şeyler düşünmek. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. asila
  Üye
  Reklam

  Bir insana öfkelenmek ve onun için kötü şeyler düşünmek.

  Reklam

  Bir insana öfkelenmek ve onun için kötü şeyler düşünmek. Mumsema benim esimin amcasi cok ahlaksiz bir insan (bana gore) cunki ahlakiz ben esimle nisanliyken adam bana asildi ve ben o an nisani bozmayi bile dundum fakat yapamadim nasil aciklicam bu durumu dedim ve esime kiyamadim. ve esim amcasini cok seviyo ve deger veriyo o adamdan konu acilinca butun sinirlerim tavan yapiyo ve senin amcan sapik bir insan diyorum ve tartisiyoruz ve ben basimdan gecen olayi anlatmiyorum ben bu adami dun gece ruyamda gordum zil zurna icmis koltuga uzanmis karisi gelini ve bir takim insanlar var orada ve yine sacma sapan konusmaya devam ediyo bende ruyamda sinirleniyorum ve bu adami kafasini gozune neresine gelirse dovuyorum. sabah kalktim bu igrenc adam niye girdi ruyama diye dusundum. bu admadan tiksiniyorum napmaliyim.

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: bir insana öfkelenmek ve onun için kötü şeyler düşünmek.


  Reklam


  benim esimin amcasi cok ahlaksiz bir insan (bana gore) cunki ahlakiz ben esimle nisanliyken adam bana asildi ve ben o an nisani bozmayi bile dundum fakat yapamadim nasil aciklicam bu durumu dedim ve esime kiyamadim. ve esim amcasini cok seviyo ve deger veriyo o adamdan konu acilinca butun sinirlerim tavan yapiyo ve senin amcan sapik bir insan diyorum ve tartisiyoruz ve ben basimdan gecen olayi anlatmiyorum ben bu adami dun gece ruyamda gordum zil zurna icmis koltuga uzanmis karisi gelini ve bir takim insanlar var orada ve yine sacma sapan konusmaya devam ediyo bende ruyamda sinirleniyorum ve bu adami kafasini gozune neresine gelirse dovuyorum. sabah kalktim bu igrenc adam niye girdi ruyama diye dusundum. bu admadan tiksiniyorum napmaliyim.
  Eşine amcanın bu ahlaksızlığını anlat ama sana yaptığını asla söyleme bacım.
  Mesela birine asıldığını gözlerinle gördüğünü, sapık olduğunu ve onu bu hareketinden dolayı evine istemediğini hatta kendisiyle irtibatı kesmesini söyleyebilirsin

+ Yorum Gönder