+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sinirlenmemek İcin Hangi Duaları Okuyalım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. theburak
  Üye
  Reklam

  Sinirlenmemek İcin Hangi Duaları Okuyalım?

  Reklam

  Sinirlenmemek İcin Hangi Duaları Okuyalım? Mumsema Son günlerde gerek iş yaşamı gerekse aile yaşamındaki olumsuzluklar sebebiyle cok aksi ve agresif biri olup çıktım. Çok kişinin kalbini gereksiz yere kırdım. Bu sinirlilik ve asabiyet halini yenebilmemiz icin bir dua var mı?

 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Sinirlenmemek İcin Hangi Duaları Okuyalım?


  Reklam


  Allahümmeğfirli zenbi ve ezhib gayza kalbi ve ecirni mineşşeytan" (Allah'ım! Günahımı affet, kalbimin öfkesini gider ve beni şeytandan koru)(Nevevi, el-Ezkar; 268)

  Allah Resulü (S.A.V) Efendimiz kızan kimsenin abdest almasını, ayakta ise oturmasını, oturuyorsa yatmasını tavsiye buyurmuş ve şöyle demesini tavsiye etmiştir: "Euzü billahimineşşeytanirracim" (Allah'ın Rahmeti'nden ebediyyen kovulmuş şeytanın şerrinden Allah'a sığınırım.)

 3. theburak
  Üye
  Teşekkür ederim, ALLAH razı olsun.Bunları deneyeceğim.

 4. Muhasibi
  Editör
  Teşekkür ederim, ALLAH razı olsun.Bunları deneyeceğim.
  Samimi bir şekilde bunları denersen inşaallah faydasını görürsün...

 5. mum
  Administrator
  Sinirli iken“La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil’Aziym” demek iyi gelir.

+ Yorum Gönder
sinirlenmemek icin dua,  sinirlenmemek için okunacak dua,  sinirlenmeme duası,  sinirlenmemek için hangi dua okunur,  asabiyet icin dua,  sinirlenmemek için okunacak dualar,  sinirlenmemek