+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Biri bana Allahın olduğuna dair kesin kanıt göstersin Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Biri bana Allahın olduğuna dair kesin kanıt göstersin

  Reklam  Yorum: Biri bana Allahın olduğuna dair kesin kanıt göstersin yedinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Biri bana Allahın olduğuna dair kesin kanıt göstersin
  Aslında mantıklı düşünüyorsun. Ama sen farketmedigin için beynin komut vermedi. Biz insanoğlunun canı hep kıymetli olmuştur kendimizce zaten. Bunu farkettigimizde acımıyor. Biz aciyacagini düşündüğümüz için acıyor. Biz bize acı vermiyceni anlasak acımaz zaten. Mesela ben de böyle düşünüyordum. Ama aynanın karşısına geçip baya bi düşündüm ve bu kanıya ulaştım. Bunu kanıtlamak için de size çok sadistce gelecek bi şey yaptım. Elimi yaktım çakmakla. Ama acıdığını düşünmedim. Biz algilarimizi başka şeye yöneltirsek bize fiziksel acı verecek şeyleri hissetmeyiz.

 2. Misafir

  Yorum: Biri bana Allahın olduğuna dair kesin kanıt göstersin


  Reklam


  Merhaba kardeş. Bu senin sorduğun sorunun aynısını ibrahim peygamber yüce allaha soruyor. Sen dinsiz değilsin. Sadece kafan karışık. Kur an i iyice oku meal olarak cevabı yüce yaratan verecektir. Bu sorunun cevabı kur an da var.

 3. Misafir
  tabikide evren yada kainat diyeyim ben size evren kendi kendine olamaz.Ve bence buda Allah'ın varlığına kısmen delil oluyo.

 4. Misafir
  Önününe iki çukur tabak koy,
  Birine su ,Birine ayran koy,
  İçlerine birer küçük boncuk koy,
  Bak bakalım hangisinde boncuk gözükmüyor,
  (Tabiki ayranın içine koyduğun)
  İşte Allah"ı da :Bunun gibi düşün
  Var ama gözükmüyor,
  (HZ, MUHAMMET)
  OSMANİYEDEN BAHA MAĞ

 5. Misafir
  Başınız zora sıkışınca Allah `i anlıyorsunuz amma mutlu olunca Allah `a şükür ediyor musun önce bunu düşün

 6. öylesine
  Üye
  Nasibinde varsa, alırsın karıncadan bile ders.
  Nasibinde yoksa, bütün cihan önüne serilse sana ters.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 467
allahın olduğuna dair kanıtlar,  allahın varlığının delilleri,  allahın varlığının kanıtları,  allahin varliğinin delilleri,  allahin kaniti,  Allahin varliginin kaniti,  allahın olduğunun kanıtı