+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Büyük tuvaletimi yaptıktan sonra meni çıktığını farkettim, bu gusül gerektirir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ziya3400
  Devamlı Üye
  Reklam

  Büyük tuvaletimi yaptıktan sonra meni çıktığını farkettim, bu gusül gerektirir mi ?

  Reklam

  Büyük tuvaletimi yaptıktan sonra meni çıktığını farkettim, bu gusül gerektirir mi ? Mumsema Arkadaşlar haftada birkaç kez bu duruma şahit oluyorum. Büyük tuvaletimi yapıyorum söylemesi ayıp zorlandığımda özellikle tuvalet sonrası bakıyorum meni çıkmış, bugün de aynısı oldu şüpheye düşüyorum. Acaba böyle durumlarda gusül almak gerekir mi ? İstem dışı çıkıyor tuvaletimi yapmaktan korkar duruma geldim.

 2. imamhatipli42
  Moderatör

  Cevap: Büyük tuvaletimi yaptıktan sonra meni çıktığını farkettim, bu gusül gerektirir mi ?


  Reklam


  Arkadaşlar haftada birkaç kez bu duruma şahit oluyorum. Büyük tuvaletimi yapıyorum söylemesi ayıp zorlandığımda özellikle tuvalet sonrası bakıyorum meni çıkmış, bugün de aynısı oldu şüpheye düşüyorum. Acaba böyle durumlarda gusül almak gerekir mi ? İstem dışı çıkıyor tuvaletimi yapmaktan korkar duruma geldim.
  Gusül gerekmez ama avret yerini temizlemen gerekir. Bu durum çoğu zaman başına geliyorsa hemen doktora gitmende fayda var.

 3. semihozdurak
  Emekli
  Oncelıkle gecmıs olsun.
  Alıntı:
  uzun surelı cınsel perhızlerde penısten akıntı gelır. Bu menı degıldır. Prostat salgısıdır aynı zamanda buyuk tuvalet gıbı ıkınmalarda gelebılır.
  Sız yıne de prostat ıltıhabına karsı bır prostat muayenesı olun.
  Allah'tan saglık, sıfa ve afıyetler dılerım.
  Op. Dr. Alı hatay
  revir.com

 4. ziya3400
  Devamlı Üye
  Allah razı olsun arkadaşlar .

+ Yorum Gönder