+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mezi mi meni mi mezi kokar mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. fenom
  Üye
  Reklam

  Mezi mi meni mi mezi kokar mı

  Reklam

  Mezi mi meni mi mezi kokar mı Mumsema Öncelikle S.a arkadaşlar şimdi ben ilerliyorum işte ıslaklık hissettim kokladım meni gibi kokuyor fakat hiç ellemedim zevklenme gibi şeylerde hissetmedim

  Şimdi mezi cünup yapmaz diyyolar bu doğrumu bide mezi dediğimiz şey meni gibi kokarmı yani gusül etmem gerekir mi bu durumda ?

 2. islamyolu
  Emekli

  Cevap: Mezi mi meni mi


  Reklam


  şehvetlenme anında Meni gelir. Dolayısıyla sende öyle bir durum olmamış Mezi (tazyiksiz çıkan ince beyaz su) olabilir kardeş. mezi de Gusül abdesti gerekmez.

 3. fenom
  Üye
  Tamam çok sağolasın Allah sizden razı olsun

 4. Misafir
  mezi klioda veya baxore bulasırsa onu deyişdirmeden namaz kılabilirmiyiz ???

 5. Askdamlasi
  Üye
  Hayır kardes degistirmen gerekir zaten mezi abdest bozar.

 6. husameddin
  Emekli
  mezi kilota degse yikanmasi gerekir ve meni yani sehvetle cikan beyazligi cok olan menidir o ciktigi zaman gusul, hislerin kuvvetlenmesi ardindan beyaz su gibi cikanda mezidir onda da normal abdest almak gerekir her 2 sindede camasiri degistrmek gerekir arti bunu unutmayin ondende arkadanda cikan ne olursa olsun normal abdesti bozar

 7. musab
  Hadis Öğrencisi
  meni ebu hanifeye ve imam malike göre necistir.ama ebu hanife kurumuş ise oğup ya da çitilemek yeterlidir demiştir.yaş ise yıkanmalıdır demiştir.şafiye göre ise meni temizdir.malik kuru bile olsa yıkanmalıdır demiştir.ayrıca mezi ve meni avuç içini geçmeyecek şekildeyse namaza mani değildir.

 8. Misafir
  Slm KARDEŞ bende çok vesvese var aklıma az birşey gelse gelen Sıvı meni mi mezi mi? OLDUĞUNU anlayamiyorum ALLAH RIZASI İÇİN

 9. Misafir
  Ayıp bir şeye bakinca (internetten) şevksiz kokulu saydam bi sıvı bu meni mi mezi mi dir

 10. arifselim
  Yönetici
  Müstehcen ve şehvetli durumlarda bu düşünerek veya bakarak olabilir gelen sızı mezidir. Mezi ince ve şeffaftır ve yapışkandır. Mezi kendi kendine akar kişi bunu hissetmeyebilir. Mezi kişiyi cünüp yapmaz fakat namaz abdesti bozulur ve kirlenen yer necistir temizlenmesi gerekir.

 11. Misafir
  Tam anlattığınız gbi olsa ama meni gbi koksa ve ömcedende karında kasılma olduysa bu meni midir (kızlarda)

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Meni kadında veya erkekte öyle basit bir şekilde asla gelmez. Özellikle de kadınlarda çok daha zor çıkar. Bu dediğin mezidir meni olamaz. Meni kişi orgazm olduğunda gelen bir sıvıdır.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
mezi kokar mı,  mezi nasıl kokar,  zevk suyu kokar mı,  vedi kokar mı,  Kokan meni mi mezi mi,  vfb ,  mezi kokar mi