+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Burun Ameliyatı Günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Cedd
  Devamlı Üye
  Reklam

  Burun Ameliyatı Günah mı?

  Reklam

  Burun Ameliyatı Günah mı? Mumsema Merhaba kardeşlerim.

  Benim bir süredir burnumla ilgili bir sorunum var. Burnumdaki eğrilme git gide ilerliyor. Bu sanırım aynı şekilde diş ve damağımı da etkiliyor. Bunlar bir yana sadece burun olarak gittikçe belirginleşen bariz bir eğrilme var sağa doğru. Kemer kısmındaki çıkıntıda bir sorun var diye düşünüyorum.

  Daha önce böyle bariz bir sorunum yoktu. Bir darbe sonucu yavaş yavaş ortaya çıkan, gelişirken böyle olan bir sorun olduğunu düşünüyorum. Henüz doktora gitmedim. Çok düşündüm; fakat kendimi daha hoş görünmek için değil de burnumu daha normal, daha doğal ve daha orantılı haline getirmek için ameliyat olmayı düşünüyorum. Beni gittikçe rahatsız ediyor. Doğuştan olan, çocukluktan olan bir olay da değil.

  Böyle bir durumda bir ameliyat geçirip burunu düzelttirmek günah mıdır?
  Estetiğin günah olduğunu biliyorum. Allah'ın yarattığı organ üzerinde oynamanın da günah olduğunu biliyorum. Bu yüzden hala bekliyorum.

  Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
  Allah (cc) razı olsun.

 2. HAMMADUN
  Emekli

  Cevap: Burun Ameliyatı Günah mı?


  Reklam


  Önce doktor.
  Daha önce böyle bariz bir sorunum yoktu Bir darbe sonucu yavaş yavaş ortaya çıkan, gelişirken böyle olan bir sorun olduğunu düşünüyorum Henüz doktora gitmedim
  Öncelikle doktora gidip konu hakkında bilgi edininiz.....

  Diş, damak ve burun..... Üç ayrı etkilenen organla karşı karşıyasınız.....

  Doktorunuzdan sorununuzla ilgili bir takım tetkikleri müteakip, onların uygun göreceği bir tedavi şekliyle İnşaAllah bu gün kendiniz hakkında yapmak istediğiniz tasarruflara gerek kalmayacak bir tedaviyle de karşılaşabilirsiniz.

  Önce doktor.....

  Sonrasında İnşaAllah hep birlikte değerlendiririz. Tabi hala gerek kalmış ise.

  Rab'bim Cümlemizden Razı Olsun. Amin.

 3. Misafir
  Merhaba. Dogdugumdan beri duzgun nefes aldigimi hatirlamiyorum.surekli burnumda bir tikaniklik soz konusu. Gecen sene doktorum burnumun icinde kemik egriligi oldugunu soyledi. Bu durum alerjimde oldugu icin ikisi birlesince tikaniklik yarattigini soyledi. Distan gorunusunde bir yamukluk bozukluk yok. Hatta burnumda egrilik oldugunu duydugumda sasirmistim. Ama burnumda begenmedigim birkacc nokta var o yuzden ameliyat olacak olmama sewiniyorum.ameliuat olursam ve sualini veremezsem duye cok korkuyorum. gunaha girermiyim?

+ Yorum Gönder
burun ameliyatı günahmı,  burun estetiği günahmı