+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ben bir Eşcinsel(d)im : ( Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 25
  Cedd
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: Ben bir Eşcinsel(d)im : (

  Reklam  Cevap: Ben bir Eşcinsel(d)im : ( isimli konu Mumsema.com Cevap: Ben bir Eşcinsel(d)im : (
  Selamun Aleykum

  Zannediyorum siteye bir yıldan fazla oldu girmeyeli. İlk defa bu gün giriyorum ve yine ne hikmettir bu konularda sıkıldığım, ağladığım bir zamanda siteye giriş yapıyorum. Siteye girmemin sebebi bu konu değildi; ama direk profilimde bu açtığım konu ile ilgili mesajı görünce buraya yöneldim ister istemez.

  Ne için ulaşmamı istedin Nur kardeşim bilmiyorum; ama Nisan ayında yazmışsın. Umarım hayırlıdır sebebi ve çok geç kalmamışımdır.


  Merak edenler için de yazayım; değişemedim. Gel gitler ile devam ediyor bu çile. Bu konuyu açarken ne yazdıysam hepsini şuan tekrar yazacak kadar aynıyım. Aynı şeyleri hissediyor, aynı üzüntüyü yaşıyorum ve çok yoruldum.

 2. 26
  1stwarrior
  Devamlı Üye

  Cevap: Ben bir Eşcinsel(d)im : (


  Reklam


  Nefsini terbiye et. Aç kalırsan, uykusuz kalırsan vb. bu tür cinsel arzularını düşünmezsin bile.

 3. 27
  Misafir
  Merhaba ben 16 yaşındayım,erkeğim ve eşcinselim kurtulacağıma inanıyorum ama aklımda şöyle bir soru var "acaba eşcinsellikten kurulduktan sonra normal erkekler gibi bir kıza aşık olabilirmiyim?"lütfen hemen cevap verin

 4. 28
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Kendini toparla kendine gel ve tövbe ederek Allah'tan yardım iste. Eğer kendini bu günahtan kurtarırsan herşeyin normal olacak Allah'ın izniyle.

 5. 29
  Misafir
  Merahabalar efendim. Az önce bir kaza oldu ve tüm yazdığım onca şey silindi ve şimdi çığlığı basıcam galiba. Neticede ben bir kızım ama gey olmak istiyorum ama olamıyorum ve çare olarak da kendime ve size Tefriciyeyi sunuyorum. Keşke yazım silinmeseydi ama çok uzundu tekrar yazamayacağım efendim. Kusuruma bakmayın. Bu arada sizi çok iyi anlıyorum. benim hislerim de şöyle ki: sanki bir (afedersiniz) gayin vücudunu kız vücudu yapmışsınız ve o kişi öylece kalmış. Sizce ne hisseder? Ağlar değil mi? Ben buyum işte efendim. Estetik ameliyat olamayacağıma göre tek çarem Tefriciye çekmek. Allah yardımcınız olsun efendim.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23

gayler kadınlara aşık olur mu

gay erkek kadına aşık olur mu

gay olmak istemiyorum

maço erkek gay