+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kâbe ve Efendimiz (S.A.V.) in doğduğu ev Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. KulBarış
  Üye
  Reklam

  Kâbe ve Efendimiz (S.A.V.) in doğduğu ev

  Reklam

  Kâbe ve Efendimiz (S.A.V.) in doğduğu ev Mumsema Bu gün televizyonda gördüm Kâbe nin etrafında her yer inşaat bi 10 yıla kalmaz Kâbe gökdelenler arasın ufak bi nokta olarak kalacak.
  ve bir diğer nokta ise Ahir zaman peygamberi Hz.Muhammed (sallallahu aleyhi vesellem)'in doğduğu ev.O mübarek ev ise bir otoban kenarında kalmış yanından vızır vızır araçlar geçiyor. evin sıvaları dökülmüş,duvarlar bitap.bir şoförün dalgınlığına gelip eve girse Allah muhafaza peygamberimizin hatıralarına sahip çıkamayışımızın hesabı nasıl verilecek.

  bu Suudi yönetimi sadece cebini düşünen petrolle yüzüp altınla kurulanan bir arap topluluğumudur ?
  neden buralarda korumalar bakımlar yapılmazken İSLAM DÜNYASI sessiz

 2. Araştırmacı_
  Emekli

  Cevap: Kâbe ve Efendimiz (S.A.V.) in doğduğu ev


  Reklam


  Suudi yönetimi vahhabidir,sahabe mezarında el açıp fatiha okutmazlar şirk derler çoğu şeye,bana göre bunlarım yönetimi iyi değil doğru değildir,bunların elinden kurtulması lazım

 3. ravza 2
  ALLAH C.C garip bir kulu
  Peygamber efendimizin evi diye gösterilen yer şimdi bir kütüphane içinide açmıyorlar dıştan görüyorsun evt her tarafı yıkıyorlar kabenin dış taraflarında büyük inşaatlar var galiba otel olacakmış mubarek yeri betonların arasında bırakacaklar

+ Yorum Gönder