+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Artik kendimi cok zor tutoriyorum, cok acil! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ryan123
  Emekli
  Reklam

  Cevap: Artik kendimi cok zor tutoriyorum, cok acil!

  Reklam  Cevap: Artik kendimi cok zor tutoriyorum, cok acil! isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Artik kendimi cok zor tutoriyorum, cok acil!
  nasil tövbe edebilirim?

 2. zxczxczxc
  Emekli

  Cevap: Artik kendimi cok zor tutoriyorum, cok acil!


  Reklam


  Benim yaptığım;

  Kalkıp abdest aldım. İki rekat namaz kıldım. Daha sonra yaptığım işi birdaha yapmayacağıma veya yapmadığım emri bundan gayrı yapacağıma Allah'a söz verdim ve günahlarımı affetmesini istedim.

  Özel bir yöntemi var mıdır bilmem,ben böyle yaptım.

 3. Muhammed_Enes
  محمد أنس
  Kardeşim, yaşınız kaç? Evlenmeye müsait misiniz? Şayet evlenmeye müsait iseniz, vakit kaybetmeden evlenmenizİ tavsiye ederim. 5 dk lık heves için, ahireti karartmak akıl karı değildir.

 4. Muhammed_Enes
  محمد أنس
  Bu arada profil bilgilerinizden 15 yaşında olduğunuzu gördüm. Tamda ergenlik döneminiz. Şeytanın bol olduğu bir dönem. Kanın kaynadığı, hormonların azgınlık gösterdiği bir evre.. Henüz yaşınız küçük. Bu yaşta bile günah işlemekten rahatsızlık duymak ve işlerken pişman olmanız ve işlememek için çaba sarfetmeniz çok güzel. Banyoya girerken, evde yalnız iken bol bol euzu besmele çekin.

 5. ryan123
  Emekli
  Euzu nedemek? Evet, suan yanlis evdeym, problem oydu, ama simdi gecti.

 6. Muhammed_Enes
  محمد أنس
  Euzubillahimineşşeytanirracim... Şeytandan Allah'a sığınmak.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12