+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ?

  Reklam  Yorum: Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ?
  Bu yazılanlardan; amerika kıtasındaki maya ve inkalara, avustralyadaki aborjinlere peygamber gonderildigini iddia ediyorsunuz. Bu milletlerden hiçbirinin kültüründe kabeye dönüp namaz kilmak, ortunmek, kabeye hacca gitmek varmıdır? Bu nasıl bir ahmaklıktır? Yıllar önce ortadoğuda yaşamış şizofrenlerin sanrılarıyla hayatı anlamak, pes doğrusu. Gerçekten bi yaratıcı varsa size akıl fikir versin.

 2. Misafir

  Yorum: Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ?


  Reklam


  Ayın geceyi , güneşin gündüzü aydınlattığını zannedenler. Asıl geceyi aydınlatan güneşdir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
israiloğullarına gönderilen peygamberler,  israiloğullarına gelen peygamberler,  israiloğullarına kaç peygamber gelmiştir,  israiloğullarına gönderilen peygamber,  hz muhammed israiloğullarından mıdır,  israilogullarina gonderilen peygamberler,  israilogullarina gelen peygamberler