+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ?

  Reklam  Yorum: Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ?
  Bu yazılanlardan; amerika kıtasındaki maya ve inkalara, avustralyadaki aborjinlere peygamber gonderildigini iddia ediyorsunuz. Bu milletlerden hiçbirinin kültüründe kabeye dönüp namaz kilmak, ortunmek, kabeye hacca gitmek varmıdır? Bu nasıl bir ahmaklıktır? Yıllar önce ortadoğuda yaşamış şizofrenlerin sanrılarıyla hayatı anlamak, pes doğrusu. Gerçekten bi yaratıcı varsa size akıl fikir versin.

 2. Misafir

  Yorum: Allah Teala bütün peygamberleri israilogullarına mı göndermiştir ?


  Reklam


  Ayın geceyi , güneşin gündüzü aydınlattığını zannedenler. Asıl geceyi aydınlatan güneşdir.

 3. Misafir
  cevapları neden biz yazıyoruz. Küçük olanda var. Her topluluğa bir peygamber İNDİRİLMİŞTİR.....ÇOCUKLAR

 4. Misafir
  Selamün Aleyküm."Ümmetimin alimleri beni israiloğulları gibidir."Böyle bir hadis var.Bazı kimseler yok şunlar şunlar bu hadise sahih değil diyor diye milletin aklını bulandırıyor.Kardeşim hadis hadistir.Biz bir hadisin yalan veya doğru olduğunu bilemeyiz.Şayet yalansa bu yalanı uyduranın akıbeti hakkında Peygamber efendimizin(s.a.v) in söylediği hadisler var.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

israiloğullarına gönderilen peygamberler

israiloğullarına gelen peygamberler

israiloğullarına kaç peygamber gelmiştirisrailoğullarına gönderilen peygamberhz muhammed israiloğullarından mıdırisrailogullarina gonderilen peygamberleren çok peygamber hangi kavme gelmiştir