+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Banyo yapınca gusül alınıyor diye zannedip 2 defa öyle gusl aldım sonra öğrenince doğru şekilde alıyorumhükmü nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mslmn
  Hak din İslam'dır...
  Reklam

  Banyo yapınca gusül alınıyor diye zannedip 2 defa öyle gusl aldım sonra öğrenince doğru şekilde alıyorumhükmü nedir?

  Reklam

  Banyo yapınca gusül alınıyor diye zannedip 2 defa öyle gusl aldım sonra öğrenince doğru şekilde alıyorumhükmü nedir? Mumsema Kur'an-ı Kerim'de:
  Ey israiloğulları sizi bir zamanlar cümle aleme üstün tuttuğumu hatırlayın diye başlayan ayet var ben onu aile arasında birazda vesvese etkisiyle Ey israiloğulları sizi bir zamanlar diğer kavimlere üstün tuttğumu hatırlayın diye söyledim bir mahsuru var mı çünkü mana hemen hemen aynı.

  birde 13 yaşlarındayken ben sadece banyo yapınca gusül alınıyor diye zannedip 2 defa öyle gusl aldım sonra öğrenince doğru şekilde alıyorum.hükmü nedir?


 2. imam
  Üye

  Cevap: banyo yapınca gusül alınıyor diye zannedip 2 defa öyle gusl aldım sonra öğrenince doğru şekilde alıyorumhükmü ned


  Reklam


  birde 13 yaşlarındayken ben sadece banyo yapınca gusül alınıyor diye zannedip 2 defa öyle gusl aldım sonra öğrenince doğru şekilde alıyorumhükmü nedir?
  13 yaşında biri için ne sorun olacakki
  Kur'an-ı Kerim'de:
  Ey israiloğulları sizi bir zamanlar cümle aleme üstün tuttuğumu hatırlayın diye başlayan ayet var ben onu aile arasında birazda vesvese etkisiyle Ey israiloğulları sizi bir zamanlar diğer kavimlere üstün tuttğumu hatırlayın diye söyledim bir mahsuru var mı çünkü mana hemen hemen aynı
  Ayet ve hadisleri iyice kavramadan anlatmayalım.

+ Yorum Gönder
banyo yapınca abdest almış olur muyuz