+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ben şirke girmek istemiyorum ama düşündüklerim yüzünden girmiş olabilirmiyim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kral2a_1988
  Devamlı Üye
  Reklam

  Ben şirke girmek istemiyorum ama düşündüklerim yüzünden girmiş olabilirmiyim?

  Reklam

  Ben şirke girmek istemiyorum ama düşündüklerim yüzünden girmiş olabilirmiyim? Mumsema aklıma istemeden şirk şeyleri geliyor nefsim çok kötü vesvese veriyor bana duruduramıyorum şirk düşüncesi geldi geçen gün şöyle olmak istermisin böyle olmak istermisin gibi lanet ettim artık bıkkınlık geldi ben ara sıra kendim istemli düşünmeye başlıyorum kahretsin ya gitmedi nefsime çok küfür ettim çok lanet bişey bu ben şirke girmek istemiyorum ama ya girdiysem istemeden nefsimin istediği benimde dur dediğim çok şey var çünkü mantısız hemde çok günah yardım edin lütfen şirk affedilmezmi ?

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Ben şirke girmek istemiyorum ama düşündüklerim yüzünden girmiş olabilirmiyim?


  Reklam


  aklıma istemeden şirk şeyleri geliyor nefsim çok kötü vesvese veriyor bana duruduramıyorum şirk düşüncesi geldi geçen gün şöyle olmak istermisin böyle olmak istermisin gibi lanet ettim artık bıkkınlık geldi ben ara sıra kendim istemli düşünmeye başlıyorum kahretsin ya gitmedi nefsime çok küfür ettim çok lanet bişey bu ben şirke girmek istemiyorum ama ya girdiysem istemeden nefsimin istediği benimde dur dediğim çok şey var çünkü mantısız hemde çok günah yardım edin lütfen şirk affedilmezmi ?
  Bunlar şirk değil, şeytanın vesveseleridir.
  Sürekli şeytanın şerrinden Allah'a sığın.

 3. BEYAZ_gul
  yasam
  Kral2a kardesim mum hocanin dedigi gibi vesvese bunlar.
  Sana kitap okumani tavsiye ediyorum cok kitap oku dini hikayelerden basla INSALLAH kurtulursun ve ALLAH i cok tespih et INSALLAH 1haftaya kalmaz duzelirsin hafiflersin INSALLAH.

+ Yorum Gönder