+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Değişik bir rüya gördüm Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. denclis
  Devamlı Üye
  Reklam

  Değişik bir rüya gördüm

  Reklam

  Değişik bir rüya gördüm Mumsema Rüyamda ıssız bir denizin kıyısında ufuğa doğru bakıyordum ve denizin tam ortasında gökyüzünde güneş açmıştı.Sonra güneş 2 ye bölünüyordu.Sizce bu rüyamın anlamı nedir?

 2. denclis
  Devamlı Üye

  Cevap: Değişik bir rüya gördüm


  Reklam


  Güncel .....

 3. denclis
  Devamlı Üye
  Hiç mi cevap yok

 4. denclis
  Devamlı Üye
  Hiç bilen yok galiba

 5. HAMMADUN
  Emekli
  Bunu kardeşlerimiz yorumlamışlardır yorumlamasına da siz gücenirsiniz diye es geçmiş olabilirler diye düşünüyoruz.

  Rab'bim Cümlemizden Razı Olsun. Amin.

 6. Galus
  Devamlı Üye
  Rüyanız hayr olsun

  Rüya ve ilham ile amel etmek

  Rüyalar ve İlhamlar; Rabbani ve Rahmani, Şeytani ve Nefsani olabilirler.
  ...

  Güneş görmek
  Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması devletin tasarrufundan yahut bir görevlisinden gelecek zarara, Güneş ışıklarının her yere kaplaması umumi bollukve sevince, Güneşle konuşmak makam ve rütbeye, Güneşin düşmeyi musibete, Batıdan doğması ayıp bir iş yapmaya yahut büyük olayları haber veren bir alamete, Güneşin parlak doğup, batıdan gene parlak batması o bölge insanları için hayra, Güneş batımı, bir ömrün akşamladığı vakte, Akşam üreri gurubu seyretmek buruk sevinçlere, Güneş bazan güç ve kuvveti yanında zulmü ve gadri de olan kimseye delalet eder.

  Rüyada güneş görmek, erkek çocuğunun doğmasına; bir kadının rüyasında güneşi taşıması onun evlenmesine işarettir.

  Zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Güneşin batışını izlemek, bazı kararlar almadan önce iyice düşünmeniz gerektiğinin habercisidir.

  Güneş, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Eğer güneşin battığını gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor

  İşte, aşkta başarıdır. Çok güzeldir.

  Zenginliğin ve mutluluğun simgesidir. Güneşin battığını izlerseniz, birtakım kararlar almadan önce iyice düşünmelisiniz.

  Zenginliğin ve mutluluğun simgesidir. Güneşin battığını izlerseniz, birtakım kararlar almadan önce iyice düşünmelisiniz.

 7. denclis
  Devamlı Üye
  Çok sağolun içim rahatladı

+ Yorum Gönder