+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sabah ezanına bir türlü kalkamıyorum birde bir şarkı sözü agzımdan çıktı dinden mi çıktm?namazla ilgili sorularım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yalanhayat
  Devamlı Üye
  Reklam

  Sabah ezanına bir türlü kalkamıyorum birde bir şarkı sözü agzımdan çıktı dinden mi çıktm?namazla ilgili sorularım

  Reklam

  Sabah ezanına bir türlü kalkamıyorum birde bir şarkı sözü agzımdan çıktı dinden mi çıktm?namazla ilgili sorularım Mumsema gücenme tanrım diye bi şarkı nerdnde agzımdan çıktı şarkı şöyle mademki kul diye yarattın onu bn kulun degilim gücenme tanrım nasıl söyledim anlayamadım hemen tövbe estafurullah dedim o şarkı çok eski nerden aklıma geldi anlayamadım namaz kılarken bazen çok esniyorum bazen ise hiç olmuyor acaba nedn byle oluyor şeytan ugraşmıyormu ozaman birde şeytan ve cinler insanlara birşey yapamıyorla bu esneme olayını şeytan nasıl yapıyor ya bazen içimden şeytana küfür etmek geliyor defol git diyorum küfür etsem o sevincek ama bazen deli oluyorum lütfen yardım edin

 2. islamyolu
  Emekli

  Cevap: sabah ezanına bir türlü kalkamıyorum birde bir şarkı sözü agzımdan çıktı dinden mi çıktm?namazla ilgili sorularım


  Reklam


  Gökhan güney söylüyordu sanırım. kardeş banada bazen oluyor aynı durum. Tövbe istiğfar çek fazla düşünme.. sonra Allah affettimi Affetmedimi. Affetti de. Yoksa kararsız kalırsan şeytanın işine gelir daha vesveseler vermeye başlar.

  kardeş Esneme şeytan dandır. Şeytanlar Cinler insana zarar verir. tabiki Allahın izni ile verirler. zaten onların derdi namaz kılanlarladır. Diğerleriyle alıp veremedikleri yoktur. Uykun gelmese bile git zikir çek. hemen şeytan esnetmeye uykunu getirmeye çalışır.

  esneyen insana şeytan karşısına geçip kıs kıs gülüyormuş , onun için Esnemeyi gücün kuvvetince tutmaya çalışacaksın kardeş. küfür etsen bile daha çok üstüne gelir. Zamanında ben çok etmiştim Gamsız olduğu için küfürde ona işlemez. Ayetel kürsi oku , Nas , felak oku etrafına üfür. ondan sonra namaza durmayı bir dene.


+ Yorum Gönder