+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evin İçinde bulunan dua ve muskaları ne yapmak gerekir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ercan
  Devamlı Üye
  Reklam

  Evin İçinde bulunan dua ve muskaları ne yapmak gerekir?

  Reklam

  Evin İçinde bulunan dua ve muskaları ne yapmak gerekir? Mumsema Geçen ay yeni eve taşınmıştım. Dün kalorifer borularının en dibinde köşeye sıkıştırılmış bir kağıt gördüm. Alıp baktım. Bir takvim kağıdı. Arkasında şöyle bir dua yazılıydı.
  "kötü adamların, kötü şeylerin şerrinden Allah'a sığınırım"

  Ben de dua yerde olmaz diye alıp yüksek bir yere koydum. Duayı yakmayı düşündüm ama acaba önceki kiracıyı rahatsız eden varlıklar mı var? Bu dua belki koruyordur diye yakamadım. Ne yapmam lazım? Gerçekten korkmaya başladım.


 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Evin İçinde bulunan dua ve muskaları ne yapmak gerekir?


  Reklam


  Geçen ay yeni eve taşınmıştım. Dün kalorifer borularının en dibinde köşeye sıkıştırılmış bir kağıt gördüm. Alıp baktım. Bir takvim kağıdı. Arkasında şöyle bir dua yazılıydı.
  "kötü adamların, kötü şeylerin şerrinden Allah'a sığınırım"

  Ben de dua yerde olmaz diye alıp yüksek bir yere koydum. Duayı yakmayı düşündüm ama acaba önceki kiracıyı rahatsız eden varlıklar mı var? Bu dua belki koruyordur diye yakamadım. Ne yapmam lazım? Gerçekten korkmaya başladım
  .
  Korunma duaları veya şifa ayetleri, okundukça fayda veriler.
  Evde asarak duadan yarar görülmez.

  Evde yerde bulduğunuz muska vb şeyleri yakın.
  Yakmak en iyi yöntemdir.

 3. Ercan
  Devamlı Üye
  Allah razı olsun hocam.

+ Yorum Gönder
evde bulunan muskayı ne yapmalı,  bulunan muska ne yapılmalı,  evde bulunan muska ne yapılmalı,  eski muskaları ne yapmalı