+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mezi ve gusül Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. seria
  Üye
  Reklam

  Mezi ve gusül

  Reklam

  Mezi ve gusül Mumsema Mastürbasyon yaparken bir miktar mezi de çıktıktan sonra ama meni gelmeden vazgeçersek gusül gerekli olur mu? şimdiden tşk.

 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Mezi ve gusül


  Reklam


  Mastürbasyon yaparken bir miktar mezi de çıktıktan sonra ama meni gelmeden vazgeçersek gusül gerekli olur mu? şimdiden tşk.
  Gusul için meninin çıkma şartı vardır.
  Eğer meni çıkmazsa gusul gerekmez...
  Yaptığının haram olduğunun farkındasın inşaallah

 3. seria
  Üye
  erkek testisleri 24 saat boyunca hiç durmadan meni üretir. bunun bir şekilde dışarı atılması gerekmekte. aksi taktirde bir gerginlik olur. masturbasyon yapılmadığı takdirde cinsel ilişkiye girmek gerekiyor. o da eğer evli değilseniz, otomatikman zina suçu işlemiş olacağınız için haram oluyor. ne yapmamız lazım? hiç masturbasyon yapmasak kendiliğinden geliyor.

  neyse konu sapmasın. sadece kendimden emin olamadığım için, acaba yanlış mı biliyorum diye burada sorma ihtiyacı hissiyettim. bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

 4. emniciba
  Hep Üye
  Kardesım hangı alım ıstımna yapmıs hangı salıh kullar ıstımna yapmsı sende bılıp bılmeden tıp ılmıyle acıklıyorsun ıslam dınınde haram bu ıhtılam olursun rahatlarsın.sende hemen zınaya yonelıcek bır yapı varsa nefsıne cekı duzen ver derım bu kadar olmaz bu dusunce yanlıs . . .ayrıca sen zaten ıstımna yapmısın onun ayırımını yapacağına supheden kacınmak en iyisi alırsın gusul ama %100 emınsen sen bılırsın vıcdan meselesı

+ Yorum Gönder