+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Abdest alırken meslek icabı elleride boya olursa abdeste engelmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Şebir88
  Üye
  Reklam

  Abdest alırken meslek icabı elleride boya olursa abdeste engelmi?

  Reklam

  Abdest alırken meslek icabı elleride boya olursa abdeste engelmi? Mumsema Selamun Aleyküm arkadaşlar benim bi sorum olucak ben 5 vakit namaz kılan birisiyim bizim kendi iş yerimiz var matbaa üzerine benim iş nediniyle ellerim boya ve yapıştırıcı oluyo ne yapsam çıkartamıyorum biliyorum abdest yada gusl alırken kuru yer kalmıyacak napıcam şaşırdım abdest alıyorum namaz kılıyorum sonra diyorum acaba abdestim kabul oldumu sonucta benim ekmek param keyfi boyamıyorum bi yardım ederseniz sevinirim.

 2. mumsema
  aydınlatmaya devam...

  Cevap: Abdest alırken meslek icabı elleride boya olursa abdeste engelmi?


  Reklam


  Selamun Aleyküm arkadaşlar benim bi sorum olucak ben 5 vakit namaz kılan birisiyim bizim kendi iş yerimiz var matbaa üzerine benim iş nediniyle ellerim boya ve yapıştırıcı oluyo ne yapsam çıkartamıyorum biliyorum abdest yada gusl alırken kuru yer kalmıyacak napıcam şaşırdım abdest alıyorum namaz kılıyorum sonra diyorum acaba abdestim kabul oldumu sonucta benim ekmek param keyfi boyamıyorum bi yardım ederseniz sevinirim.
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.

  Abdest sırasında boya konusu sorulmuş ve cevaplanmış. İlgili cevaplar için tıkla:

  Mürekkep boyası gusül veya namaz abdesti almaya engel midir?

  Kadınların saç boyamaları gusül abdestine engel olur mu?


  Tükenmez kalemden elimize bulaşan kısımlar abdeste mani midir?


  Ayakkabı boyası, uhu, vücudun herhangi bir yerine bulaşan kimyasal boyalar abdeste mani midir?


+ Yorum Gönder
badana boyasinin uzerine abdest,  badana boya gusle mani midir,  elimde boya var gusul olurmu,  badana boya lekesi gusle engelmı,  badana gusüle engel mi