+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kaza namazları olan bir insan namazları nasıl kılmalı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ordeall
  Emekli
  Reklam

  Kaza namazları olan bir insan namazları nasıl kılmalı?

  Reklam

  Kaza namazları olan bir insan namazları nasıl kılmalı? Mumsema şimdi ben 19 yaşındayım erkeklere 12 yaşında farz ise 7 sene borçluyum ozaman bu 7 sene nasıl olur nasıl ödenir birde o 7 senelik namazlarıda sünnetlimi kılmak gerekir ben genelde sadece namazların farzlarını kılıyorum çalıştıgım yer biraz sıkıntılı o yüzden sadece farzlarını kılıyorum

 2. muvahhidim
  herşey O'nun için..!

  Cevap: Kaza namazları olan bir insan namazları nasıl kılmalı?


  Reklam


  şimdi ben 19 yaşındayım erkeklere 12 yaşında farz ise 7 sene borçluyum ozaman bu 7 sene nasıl olur nasıl ödenir birde o 7 senelik namazlarıda sünnetlimi kılmak gerekir ben genelde sadece namazların farzlarını kılıyorum çalıştıgım yer biraz sıkıntılı o yüzden sadece farzlarını kılıyorum
  Kardeş;
  Zaten kaza namazlardan kasıt farz namazlardır. Sünnet namazların kazası olmaz..
  Al eline bir senelik bir çizelge başla sabah namazının kazasını kılmaya, sabah namazı bittikten sonra öğle namazı, ikindi,akşam,yatsı derken bir senelik kaza namazlarını bitirmiş olursun.. Önemli olan bismillah diyip başlamaktır..

  İş yerinde sünnet namazlarını kılmaya zorlamana rağmen imkan yoksa farz ile yetine bilirsin. Ama elinden geldiğince sünnetleri terk etmemeye bak, çünkü sünnet namazlar, farz namazların hâmisidir..

  O'na emanet ol..
  celle celeluh..

+ Yorum Gönder