+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşler banyo da cima etse günaha girerlermi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. bassedas
  Üye
  Reklam

  Cevap: Eşler banyo da cima etse günaha girerlermi?

  Reklam  Cevap: Eşler banyo da cima etse günaha girerlermi? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Eşler banyo da cima etse günaha girerlermi?
  konu içerisinde kullandığım bir tane "saçma" kelimesi gösterebilir misin?

 2. ugurdogan
  Emekli

  Cevap: Eşler banyo da cima etse günaha girerlermi?


  Reklam


  nasıl oluyor o? kadının cinsel organından yansıyan ışık fotonlarının hız ve dalga boyu değişerek gözü yakıcı bir özelliği mi olmaya başlıyor? bilimsellikten uzak bu tür cevapların bu sitede ne işi olabilir ki?
  Bu ne demek? Bilimsellikten uzak demek saçma demek zaten.

 3. Galus
  Devamlı Üye
  Sorunun cevabı bazı kardeşler tarafından veriliş ancak sizler bu işin tartışma yönünde ve kargaşa çıkarmakla meşgulsunuz.

  Eşlerin ev içerisinde diledikleri yerde cima etmeleri serbesttir ancak usulüne uygun hallerde ve üzerlerini açmamaları edeptendir.

 4. Misafir
  Koca karısını karı da kocasını banyo ettir me sinde bir sakınca var mıdır

 5. @hmet
  Üye
  Karı koca birbirleriyle banyo yapmalarında dini olarak hiç bir sakınca yoktur

 6. Misafir
  Bu nasil mantıksız cevap? Banyo yaparken avret yerlerin kapaliysa oralari nasıl yikiyorsun? 2.si de avret yerlerin kapaliysa nasil ilişkiye giriyorsun

 7. Misafir
  O zaman arkadaş jinekologlar kör olması lazım 😀😀😀😀

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
banyoda ilişkiye girmek günahmı,  eşinle banyo yapmak günah mı,  karı-koca birlikte banyo yapmak,  banyoda ilişkiye girmek,  banyoda ilişkiye girmek günahmıdır,  eşler banyoda ilişkiye girebilir mi,  banyo da ilişkiye girmek günahmı