+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Fazlaca vsveseye kapılmış biriyim herşeyi başıma dert yapıyorum içimden sürekli kötü düşünceler geçiyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  juvanpix
  Üye
  Reklam

  Fazlaca vsveseye kapılmış biriyim herşeyi başıma dert yapıyorum içimden sürekli kötü düşünceler geçiyor

  Reklam

  Fazlaca vsveseye kapılmış biriyim herşeyi başıma dert yapıyorum içimden sürekli kötü düşünceler geçiyor Mumsema arkadaşlar ben her şey hakkında inceden inceye çok düşünüyorum sürekli bişe hakkında hep düşünürüm bu gusüldede geçerli yani fazlaca vsveseye kapılmış biriyim herşeyi başıma dert yapıyorum içimden sürekli kötü düşünceler benim moralimi bozacak şeyler geçiyor bir türlü etkisinden kurtulamıyorum..yani bir kötü olay olsa hemen durgunlaşıyorum ve banada olckmı diye düşünüyorum..ardşlar nolurrr yedım edn ya

 2. 2
  mslmn
  Hak din İslam'dır...

  Cevap: düşünceler..


  Reklam


  Arkadaşım bana biraz vesvese gibi geldi.tabi bilgisi olan birine danışman daha iyi olur.Banada böyle şeyler oluyordu aklına kötü düşünce gelirse söze veya fiiliyata dönüşmediği sürece sorumlu olmazsın fazla kafana dert etme.

 3. 3
  juvanpix
  Üye
  yo sormluluk deil sanki bşey olcakmış gibi hissediyorum..

 4. 4
  Şebir88
  Üye
  arkadaşım
  MÜ'MİNUN suresinde geçen : De ki : Ya Rabbi şeytanların vesveselerinden onların yanımda olmalarından sana sığınırım.
  ben böyle diyorum tavsiye ederim

 5. 5
  Ercan
  Devamlı Üye
  Güzelce abdestini al, namaz kıl. Ruhun sıkıldığı zaman Kuran oku. Allah'ı zikret. Aklına kötü birşey geldiği zaman "Allah'ım sana sığındım" de. Rabbim yardım eder inşallah.

 6. 6
  ammar murat
  Devamlı Üye
  cehadı ekber sana vacıbdır, nefsiyle savaşarak hirsa diyet yapmak cehadı ekberdir işte.yüreğini kuran ve zikriyle saf tutmağa çalış , derviş gözlü ol,fesat ve günah mekanlarına yaklaşma.
  الا به ذکر الله تطمئن القلوب

+ Yorum Gönder