+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Okulda teaharet almam zor elimden geleni yapıyorum ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. emniciba
  Hep Üye
  Reklam

  Okulda teaharet almam zor elimden geleni yapıyorum ?

  Reklam

  Okulda teaharet almam zor elimden geleni yapıyorum ? Mumsema Bastan anlatıuyorum oturarark tuvaletımı yaprım kucuğumu yaparkentam delığe ısabet edıp yapıyorum bu durumda hıc sızramıyor tamam burdan emınım yıkadım falan ayakkabımın kenardına 1 damla su damlası vardı bu kafama takıldı elımı yıkamaya cıktımda leke kaybolmusutu bu nu pantolon kurutmustur dıye ıcıme kurt dusutu bu su necıs olurmu yıkarken sıcrayan su ?
  Neyse zaten abdest alırken tam kestıremedım ama en suphelendım yerı su akıttım ıste acıklarmısınz ?

 2. muvahhidim
  herşey O'nun için..!

  Cevap: Okulda teaharet almam zor elimden geleni yapıyorum ?


  Reklam


  Bastan anlatıuyorum oturarark tuvaletımı yaprım kucuğumu yaparkentam delığe ısabet edıp yapıyorum bu durumda hıc sızramıyor tamam burdan emınım yıkadım falan ayakkabımın kenardına 1 damla su damlası vardı bu kafama takıldı elımı yıkamaya cıktımda leke kaybolmusutu bu nu pantolon kurutmustur dıye ıcıme kurt dusutu bu su necıs olurmu yıkarken sıcrayan su ?
  Neyse zaten abdest alırken tam kestıremedım ama en suphelendım yerı su akıttım ıste acıklarmısınz ?


  Kardeş;
  Üzerine İdrar suyu sıçradığından şüphelendiğin takdirde, idrar necis olduğundan, üzerine sıçrayan bölümü, bol suyla yıkaman veya idrarın üzerine sıçradığı elbiseni değiştirmen gereklidir.


  O'na emanet ol..
  celle celeluh..

 3. alperen77
  Üye
  bir avuç içini geçmediği takdirde idrar .. sorun olmadığını biliyorum .. malum idrardan sonra 40 adım atılır ve üreme organındaki idrar damlaları düşer ve abdest alırsın .. onlarda necistir fakat bir avcun içi kadar olmamak şartıyla abdestini tazeleyebilirsin .. ben bu şekilde biliyorum..

+ Yorum Gönder