+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hemen hemen her sabah şu olayları yaşıyorum Gusül gerektirir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ziya3400
  Devamlı Üye
  Reklam

  Hemen hemen her sabah şu olayları yaşıyorum Gusül gerektirir mi ?

  Reklam

  Hemen hemen her sabah şu olayları yaşıyorum Gusül gerektirir mi ? Mumsema Arkadaşlar hemen hemen her sabah kalktığımda sanki o gece rüya görmüş ve iç çamaşırım ıslanmış gibi kalkıyorum. Kontrol ediyorum iç çamaşırımı hatta hatta bazen kokluyorum. Islaklık olmuyor ama içimdeki ses sen gece erken rüya gördün sabaha kadar kurudu diyor. Gusül abdesti almalısın diyor. Hatta bazen rüya görmesem bile rüya gördün de hatırlamıyorsun diyor içimdeki ses sen gusül almalısın diyor. Her sabah zorluyor beni böyle. Ne yapmam gerekiyor ? Ben farkında olmadan rüya görüp, gece meni iç çamaşarımıda kuruyup sabah farketmeme gibi ihtimal var mı ? Kuruyabilir mi meni iç çamaşırda geceden sabaha kadar, gözle görülmezmi elliyorum kontrol ediyorum.


  NE YAPMAM GEREKİYOR ? GUSÜL ALAYIM MI BÖYLE DURUMLARDA ? 2. mslmn
  Hak din İslam'dır...

  Cevap: Hemen hemen her sabah şu olayları yaşıyorum Gusül gerektirir mi ?


  Reklam


  Aynı şey benimde başıma gelmişti yataktan biranda fırladım banyoya koştum çamaşırda ıslaklık veya leke yoktu vücudumdada yoktu bende abdestimi alıp sabah namazımı kıldım.bende kendi kendime ya kurduysa dedim ama rüyayı görür görmez kalktığım için hiçbirşey yoktu.Ancak senin zamanını bilmen lazım ben rüyayı görür görmez kalktığım için kendimden emindim.

 3. ziya3400
  Devamlı Üye
  ben kendimden emin olsam bile içimdeki ses o eminliği kaybetttiriyor. Kontrol ediyorum genelde ayrıntılı bir şey göremiyorum ama ya kuruduysa şüphesi geliyor bu sefer

 4. By JoKer
  Üye
  Vesvesedir banada oluyor eğer olsa zaten kokusu ağırdır hemen çıkmaz .ben kokluyorum koku yoksa devam ediyorum çünkü acayip bir kokusu var ve hemen belli ediyor .

 5. emniciba
  Hep Üye
  ya benım sorum oldukı bu kurudu nasıl bellı olur beyaz donda rengı nasıl olur ben bakıyorum kılotun sol tarafına bakıyorum kumas ızlerı oluyor benzetıyorum ama koku yok sonra sağ taraftada aynı sey goruyorum ama bu nlara dıkkatlı bakınca boyle oluyor dıyorum bır sağa bır sola yayılcak halı yok vesvese
  bırde bu döl kac saatle kurur

+ Yorum Gönder