+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sabah kalktığımda ıslaklık gördüm elimle değdim evet ıslaklık vardı bir tatlı kaşığı kadar Gusül Gerekirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mustafa2526
  Üye
  Reklam

  Sabah kalktığımda ıslaklık gördüm elimle değdim evet ıslaklık vardı bir tatlı kaşığı kadar Gusül Gerekirmi?

  Reklam

  Sabah kalktığımda ıslaklık gördüm elimle değdim evet ıslaklık vardı bir tatlı kaşığı kadar Gusül Gerekirmi? Mumsema Arkadaşlar ben sabah kalktığımda ıslaklık gördüm elimle değdim evet ıslaklık vardı bir tatlı kaşığı kadar ama okula geç kalmamak için okula gittim eve geldim şimdi bakıyorum orası sararmış yani sarı leke var ama sarı olduğu çok hafif belli oluyor yakından bakman lazım ve hiç bir koku yok ayrıca rüyada cinsel bir olayda gördüm. Ecaba bu meni mi mezi mi?

 2. tekturk
  Devamlı Üye

  Cevap: sabah kalktığımda ıslaklık gördüm elimle değdim evet ıslaklık vardı bir tatlı kaşığı kadar Gusül Gerekirmi?


  Reklam


  Ruyalandiysan vede islaklik varsa artik bu menimi yoksa mezimi sorusu ortadan kalkmis vede gusul abdesti alma zorunlulugun oldugu kesinlik kazanmistir..
  Okula bi 5 veya 10 dakika gec gitmek ile dunyanin sonu gelmez , ama abdestsiz dolasmak...Allah gostermesin ecelin o vakit gelmis olsa abdestsiz dunyadan goc edecektin!! Bazi seylerin onemi daha fazladir kardes..

 3. mustafa2526
  Üye
  Ama meninin kokusu olması gerekmiyor mu?

 4. tekturk
  Devamlı Üye
  Kardes ruyalandiysan vede islaklik varsa gusul abdesti alacaksin , koku felan soz konusu olmaz..

 5. emniciba
  Hep Üye
  Kesınkez gusul lazım ...

+ Yorum Gönder