+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ?

  Reklam  Yorum: Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ?
  Iyi günler adetli okunan 4444 süresi kabul olunurmu ve bende unutkanlik var 100 kere fazla okusam kabul olunurmu

 2. emre
  Devamlı Üye

  Yorum: Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ?


  Reklam


  4444 sure değil duadır. Kabul edip etmeyecek olan Allahtır. Kimse bilemez.

 3. Misafir
  4444 selatı tefriciye defa okurken her birine besmele getirmelimiyim

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu duaya başlarken bir defa besmele çekmen yeterlidir. Ama dilersen her duaya başlarken çekebilirsin bunun zararı olmaz sana fazladan sevabı olur.

 5. Misafir
  Selamün aleykum hocam ben yeni dogum yaptim bebeyim kuvezde hasta bende abdesttsiz salat-i tefriciye her gun bebeyime şifa icin tezbihat cekerek getirebilirmiyim

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. Allah şifalar versin ve Allah bebeğini sana bağışlasın. Elbette Tefriciye duasını bu halinle dilediğin kadar okuyabilirsin. Allah dualarını kabul eylesin.

 7. Misafir
  Bu duaya herhangi bir ayın ilk perşembesi başlamak şart mı?? Herhangi bir gün de başlasak olmaz mı

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu duaya herhangi bir gün başlanabilir. Okumak veya başlamak için belirli bir günü yoktur. Her duada olduğu gibi bazı özel zamanları seçebilirsiniz. Örneğin gece yarısından sonra, farz namazlarından sonra gibi anlarda okumak duaların kabulüne vesile olur.

 9. Misafir
  Tefriciye yaptıktan sonra bir değilde iki tane dilek dilesek olur mu?

  Tefriciyeyi yaptıktan sonra iki dilek dilesek olur mu?yoksa tek mi dilek dilemeliyiz

 10. arifselim
  Yönetici
  Salatı tefriciye duası ile bir dilekte bulunabileceğin gibi birden fazlada dilekte bulunabilirsin. Bu sonuçta güzel bir zikir ve duadır. Birden fazla dilek tutmanın bir sakıncası yoktur. Allah kabul eylesin.

 11. Misafir
  Salatı tefrice duasını Arapça yerine Türkçe anlamınızdan okuyabilirmişiz çünkü anlamadığım şeyi okumak bana ters geliyor.

  ----------

  Merhaba , bende 4444 Salat-ı Tefriciye duasına başlayacağım fakat hacetim için geçtiğimiz bir hafta içinde 7 günlük Ayete-l Kürsi uygulamasını yaptım.Dün gece bitti Allah'ın izniyle.Aynı hacetim için acaba bir süre bekleyip başlamammı doğru olur yoksa hemen başlamamda sakınca olurmu?Yardımcı olursanız sevinirim.
  Teşekkürler

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Merhaba kardeşim. Allah dua ve tesbihlerini kabul eylesin. Hiç bir süre bekleme veya ara verme gibi bir şart yoktur. Dilediğin kadar ve dilediğin zaman okuyabilirsin.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
salatı tefriciye abdestsiz okunur mu,  4444 duası abdestsiz okunur mu,  4444 salatı tefriciye duası abdestsiz okunur mu,  4444 salatı tefriciye abdestsiz okunur mu,  tefriciye abdestsiz okunur mu,  salati tefriciye abdestsiz okunur mu,  salatı tefriciye okumanın adabı