+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ?

  Reklam  Yorum: Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ?
  Iyi günler adetli okunan 4444 süresi kabul olunurmu ve bende unutkanlik var 100 kere fazla okusam kabul olunurmu

 2. emre
  Devamlı Üye

  Yorum: Salât-ı Tefriciye okumak için başı örtülü ve abdestli olmak şart mıdır ?


  Reklam


  4444 sure değil duadır. Kabul edip etmeyecek olan Allahtır. Kimse bilemez.

 3. Misafir
  4444 selatı tefriciye defa okurken her birine besmele getirmelimiyim

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu duaya başlarken bir defa besmele çekmen yeterlidir. Ama dilersen her duaya başlarken çekebilirsin bunun zararı olmaz sana fazladan sevabı olur.

 5. Misafir
  Selamün aleykum hocam ben yeni dogum yaptim bebeyim kuvezde hasta bende abdesttsiz salat-i tefriciye her gun bebeyime şifa icin tezbihat cekerek getirebilirmiyim

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. Allah şifalar versin ve Allah bebeğini sana bağışlasın. Elbette Tefriciye duasını bu halinle dilediğin kadar okuyabilirsin. Allah dualarını kabul eylesin.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
salatı tefriciye abdestsiz okunur mu,  4444 duası abdestsiz okunur mu,  4444 salatı tefriciye duası abdestsiz okunur mu,  4444 salatı tefriciye abdestsiz okunur mu,  tefriciye abdestsiz okunur mu,  salatı tefriciye okumanın adabı,  salati tefriciye abdestsiz okunur mu