+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Son zamanlarda nedense vesveselere karşı zayıf düşüyorum ve bun nedeni nedir bilmiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. _Baran_
  Üye
  Reklam

  Son zamanlarda nedense vesveselere karşı zayıf düşüyorum ve bun nedeni nedir bilmiyorum

  Reklam

  Son zamanlarda nedense vesveselere karşı zayıf düşüyorum ve bun nedeni nedir bilmiyorum Mumsema Ben geçen sene yaz ayında Namaz'a başladım arkadaşlar ALLAH'ın izniyle ve az önce derdimi tam anlatamadım arkadaşlar öncelikle hepinize Hayırlı geceler ve ben size yaşadıklarımdan bir bölüm anlatmak istiyorum arkadaşlar sizden benim için Cenab-ı Allah'a benim için eğer sizde isterseniz dua etmenizi isteyeceğim şu son zamanlarda nedense vesveselere karşı zayıf düşüyorum ve bun nedeni nedir bilmiyorum içimden sürekli bir ses bana sanki ben söylemişim gibi şeyler söylüyor ve lanet ediyorum ALLAH'a dua ediyorum içim ferahlıyor Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)İmanı kuvvetli insana vesvese gelir diye buyuruyor ama bazen dayanamıyorum ve bugün aklıma intihar bile geldi arkadaşlar ve ALLAH-Û Teala geldi aklıma ve hemen pişman olup Namaz kıldım ve ben bu harketimden dolayı günaha girmiş miyimdir ve vesveselere kulak asmasam acaba vesveseden kurtula bilir miyim ? Ne olur yorumlarınızı esirgemeyin Hayırlı geceler.

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Ne olur yorumlarınızı esirgemeyin.


  Reklam


  Ben geçen sene yaz ayında Namaz'a başladım arkadaşlar ALLAH'ın izniyle ve az önce derdimi tam anlatamadım arkadaşlar öncelikle hepinize Hayırlı geceler ve ben size yaşadıklarımdan bir bölüm anlatmak istiyorum arkadaşlar sizden benim için Cenab-ı Allah'a benim için eğer sizde isterseniz dua etmenizi isteyeceğim şu son zamanlarda nedense vesveselere karşı zayıf düşüyorum ve bun nedeni nedir bilmiyorum içimden sürekli bir ses bana sanki ben söylemişim gibi şeyler söylüyor ve lanet ediyorum ALLAH'a dua ediyorum içim ferahlıyor Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)İmanı kuvvetli insana vesvese gelir diye buyuruyor ama bazen dayanamıyorum ve bugün aklıma intihar bile geldi arkadaşlar ve ALLAH-Û Teala geldi aklıma ve hemen pişman olup Namaz kıldım ve ben bu harketimden dolayı günaha girmiş miyimdir ve vesveselere kulak asmasam acaba vesveseden kurtula bilir miyim ? Ne olur yorumlarınızı esirgemeyin Hayırlı geceler.

  Diğer konuda tavsiyelerde bulunmuştum.

  Vesveseyle ilgili Bu videoyu izle kardeş: http://video.google.com/videoplay?do...04978696802215#


  Forum Kuralları
  5. Forumda flood yapmak, arka arkaya mesaj yazmak yasaktır.

  7. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. "Allah rızası için, yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir" ve cezalandırılır.+ Yorum Gönder