+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Geçen sene Namaz'a başladım ve arkadaşlar şu an nedendir bilmiyorum ama vesvese ile savaşıyorum ne olur yardım edin Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. _Baran_
  Üye
  Reklam

  Geçen sene Namaz'a başladım ve arkadaşlar şu an nedendir bilmiyorum ama vesvese ile savaşıyorum ne olur yardım edin

  Reklam

  Geçen sene Namaz'a başladım ve arkadaşlar şu an nedendir bilmiyorum ama vesvese ile savaşıyorum ne olur yardım edin Mumsema Arkadaşlar ALLAH Rızası için ne olur bana yardım edin ben geçen sene Namaz'a başladım ve arkadaşlar şu an nedendir bilmiyorum ama vesvese ile savaşıyorum ne olur yardım edin bugün intihar etmeyi bile düşündüm ve artık dayanamıyorum ne olur yardım edin ALLAH RIZASI İçin ve ne olur dua edin arkadaşlar benim için ALLAH (C.C.) hepimizin yardımcısı olsun İnşAllah.

  Arkadaşlar öneride bulunabilecek kimse yok mu ?

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Geçen sene Namaz'a başladım ve arkadaşlar şu an nedendir bilmiyorum ama vesvese ile savaşıyorum ne olur yardım ed


  Reklam


  Arkadaşlar ALLAH Rızası için ne olur bana yardım edin ben geçen sene Namaz'a başladım ve arkadaşlar şu an nedendir bilmiyorum ama vesvese ile savaşıyorum ne olur yardım edin bugün intihar etmeyi bile düşündüm ve artık dayanamıyorum ne olur yardım edin ALLAH RIZASI İçin ve ne olur dua edin arkadaşlar benim için ALLAH (C.C.) hepimizin yardımcısı olsun İnşAllah.
  Arkadaşlar öneride bulunabilecek kimse yok mu ?
  Veaveseyle ilgili Bu videoyu izle kardeş: http://video.google.com/videoplay?do...04978696802215#

  Forum Kuralları

  5. Forumda flood yapmak, arka arkaya mesaj yazmak yasaktır.


  7. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. "Allah rızası için, yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir" ve cezalandırılır.
  sonra bunu izle:
  VESVESE VE KURTULUS CARELERi 1/3 ...+ Yorum Gönder