+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Şeytan sen zikir çekmeden uyudun nereye gitsen yanında gelceğim dedi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. papaklı
  Üye
  Reklam

  Şeytan sen zikir çekmeden uyudun nereye gitsen yanında gelceğim dedi

  Reklam

  Şeytan sen zikir çekmeden uyudun nereye gitsen yanında gelceğim dedi Mumsema sa ben arada son iki gündür zikir çekip yatarım dün akşam çekmedim rüyama şeytan geldi ben nereye gitsem yanıma gelip sen zikir çekmeden uyudun sen nereye gitsen yanında gelcem dedi ve o rüyadan sonra yine rüyamda biri bana 14 yıl sonra öleceksin kul borclarını ve adağını yerine getir 14 yıl sonra öleceksin dedi

 2. islamyolu
  Emekli

  Cevap: yardımcı olun lütfen...


  Reklam


  sen zikir çekmemişsen onu çektirmeyen zaten şeytan. birde rüyana gelip zikir çekmedigin için sen nereye gitsen ben gelecem diyip insanı zikre sürükleyen şeytanda yeni gördüm. yani o şeytanın işi olma ihtimali yok. Şeytanın görevi zikirden uzaklaştırmakdır. zikir çektirmek değil.

  ikinci rüyana birşey diyemem. Rüya ilmini iyi bilen arkadaşlar varsa onu yorumlar. Ama tek diyecegim Rüya ile amel edilmez.

 3. Beyza34
  Devamlı Üye
  14 yıl sonra kim öle kim kala belki o zamana kadar kıyamet kopar takma kafaya kardeşim Allah'ın izniyle birşey olmaz inşAllah

 4. papaklı
  Üye
  ama benim adağım var adaüını yerine getir falan dediler kıyamet kopmazsa ölürmüyüm acaba öümden korkum yok sadece merak

+ Yorum Gönder