Konusunu Oylayın.: Telekinezi-Beyin Gücü

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Telekinezi-Beyin Gücü
 1. 17.Eylül.2011, 19:23
  1
  Neim
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 24.Ağustos.2011
  Üye No: 89926
  Mesaj Sayısı: 7
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Telekinezi-Beyin Gücü


  Telekinezi-Beyin Gücü Mumsema Spatyom diye bir sitede telekinezi beyin gücü ile bardak çanak oynatma gibi yazılar var hatta videolar eklemişler buna bir kaç arkadaşım inandı bu konu hakkında bilginiz varsa bana bilgi verir misiniz?


 2. 17.Eylül.2011, 19:23
  1
  Üye  Spatyom diye bir sitede telekinezi beyin gücü ile bardak çanak oynatma gibi yazılar var hatta videolar eklemişler buna bir kaç arkadaşım inandı bu konu hakkında bilginiz varsa bana bilgi verir misiniz?

 3. 17.Eylül.2011, 19:58
  2
  Hiss1
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 13.Haziran.2011
  Üye No: 87987
  Mesaj Sayısı: 298
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 3

  Cevap: Telekinezi-Beyin Gücü
  Telekinezi Parapsikolojinin bir dalıdır ve gerçektir. Telekinezi dediğimiz şeyin büyüyle bir alakası yoktur ve dine ters bir yanı da yoktur. Kötü amaçla kullanılmadığı sürece. İkinci dünya savaşında beyin gücüne(telekinezi mi bilmiyorum) başvurulduğunu okumuştum. Bilim henüz bu hadise dahil parapsikolojiyi kabullenmedi. Yavaş yavaş kabullenmekte ya da hiç kabullenmedi. Ama araştıranlar var. Bu durum insanın inancıyla alakalı. Eğer bir şeyin olacağına dair beynini kandırırsan, o şey Allah'ın da izniyle olur. Yanacağına tamamen inanırsan belki de yanarsın.


 4. 17.Eylül.2011, 19:58
  2
  Devamlı Üye  Telekinezi Parapsikolojinin bir dalıdır ve gerçektir. Telekinezi dediğimiz şeyin büyüyle bir alakası yoktur ve dine ters bir yanı da yoktur. Kötü amaçla kullanılmadığı sürece. İkinci dünya savaşında beyin gücüne(telekinezi mi bilmiyorum) başvurulduğunu okumuştum. Bilim henüz bu hadise dahil parapsikolojiyi kabullenmedi. Yavaş yavaş kabullenmekte ya da hiç kabullenmedi. Ama araştıranlar var. Bu durum insanın inancıyla alakalı. Eğer bir şeyin olacağına dair beynini kandırırsan, o şey Allah'ın da izniyle olur. Yanacağına tamamen inanırsan belki de yanarsın.
+ Yorum Gönder