+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sprey boya ile duvara yazı yazarsam kul hakkına girer miyim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  Reklam

  Cevap: Sprey boya ile duvara yazı yazarsam kul hakkına girer miyim?

  Reklam  Cevap: Sprey boya ile duvara yazı yazarsam kul hakkına girer miyim? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Sprey boya ile duvara yazı yazarsam kul hakkına girer miyim?
  eger cok yakısıklıysan ınek gıbı butun gun otursanda kzı bulurusn
  konuşma uslubunuza dikkat edin lütfen
  seviyesizliğe luzum yok cevap vereceksen doğru kelimeler seç
  hem herkes kısmetine ulaşır fazlası olmaz
  hem de karda güzel ama akıbetini herkes bilir
  önemli olan ahlak güzelliğidir,konuyu nerelere taşıdınız.
  cevabının soru ile alakası yok


 2. muhasebeci
  Emekli

  Cevap: Sprey boya ile duvara yazı yazarsam kul hakkına girer miyim?


  Reklam


  moderatör lutfen kafanıza gore cevaplarımı sılmeyın.ben hıcbır mesajımda kısılere hakaret etmıyorum,sadece dusundugumu yazıyorum
  2-arkadasım sen nerden bılıyosun onemlı olanın ıc guzellık yada ahlak oldugunu. genel cevaplar yazma benım ıcın guzellıkte cok onemlı.

 3. Muhasibi
  Editör
  ben hıcbır mesajımda kısılere hakaret etmıyorum,sadece dusundugumu yazıyorum
  Sen de düşmeden düşün,düşünce ağlama o zaman.
  Konu boyadan karalamadan girdi inekten çıktı nasıl bir şey bu anlamadım.

 4. Müslüman123
  Devamlı Üye
  Ben bi köşedeki yeri karalamam için herhangi birinden izin alma şansım yok malesef. Kimden alabilirim ki.

 5. what
  Emekli
  Oraya buraya yazı yazmak sizlere ne kazandırıyor anlamadım.Bizim bu mahallelerde de yazısız bir duvar yok,yazılan sözler bari güzel ve anlamlı olsa ama oda yok.Saçma sapan sözler (ceza,sagopa,aşkın buysa üstü kalsın,sadece sevdik ya s...seydik ne olurdu,sevdimde ne oldu koçero...v.b)Yazık,bu yazılar ilçenin güzelliğini zedelemekten başka bir işe yaramıyor.Duvarları çirkin ve iğrenç yazılarla dolu bir okula,dükkanlara,evlere sahip olan yine sizsiniz.Güzelim camii ve kuran kursları duvarlarına bile msn adresleri yazılmış.Sonuç olarak senin o duvarlara yazı yazman veya karalaman aslında yine senin zararına.Çirkin bir okula,eve,camiiye ve ilçeye sahip oluyorsun.Sonrada okulum,evim,yaşadığım şehrim güzel değil kötü bir yere sahibim diyip başka şehire kaç.Durum hep bu çünkü yaşadığı yerden memnun olmayan kişi aslında yaşadığı yeri kendisi kendine çirkinleştirmiştir.

 6. Müslüman123
  Devamlı Üye
  Benim yazacağım şey zaten semt,il ismi geçiyordu.Devamına bişey ekleyerek yazıcaktım. Mesela : Adana GFB (Adanayı örnek verdim adanada yaşamıyorum) Böyle bir şey yazacaktım. Günah falan dediniz vazgeçtim. Bari G..FB yazan yeri karalayabileyim. O yazı kaç senedir orda. Üstünü karalasam ne olabilir ki. Birisi bir şey mi diyecek? Kim ne diyebilir ki? Kardeşim ne yapıyorsun orda küfür yazıyordu herkes görüyordu ne güzel falan mı diyecek?

  (Her şeyi açıkca söyledim)

 7. Galus
  Devamlı Üye
  kardeşim işi dahada uzatmanın bir anlamı yok üzerinde fazlada durmayın biz size gereken şeyleri söyledik yaparsanız ne ala yok yapmazsanız sizin bileceğiniz iştir.
  cevap verildiği halde bu işi baya uzattın selametle kal.
  konu kapatılmıştır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
sprey boya ile yazı yazma oyunu,  sprey boya ile duvara yazilavir yazi,  duvarı sprey boyayla boyamanın günahı