+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Dinimizce astral seyahat yapmak günah mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir
  Reklam

  Yorum: Dinimizce astral seyahat yapmak günah mıdır?

  Reklam  Yorum: Dinimizce astral seyahat yapmak günah mıdır? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Dinimizce astral seyahat yapmak günah mıdır?
  Ben yapmayı denedim içim geçti titremeye başladım ama korkup bıraktım

 2. 14
  Misafir

  Yorum: Dinimizce astral seyahat yapmak günah mıdır?


  Reklam


  İlk kez yapacaksan hiç yapma derim bide eğer yapmak çok istiyorsan uyandığın yerden fazla uzaklaşma ikinci yaptığında biraz daha uzaklaş 3 4 ôyle uzaklaş 5. De falan özgürsün bide biyerde okumuştum karabasanı görebilirsin

 3. 15
  Misafir
  Gerçekten astral seyahat var mı? İnanmak istiyorum ama nedense farklı geliyor ve inandırıcılığı düşük. Eğer diyorum böyle birşey varsa bunu kullanmak gerekir. Herkes böyle bir durumu lehine çevirip kar elde edebilir. Mesela gidip sınav sorularına bakabilirim veya gizli belgelere. Ama bu gerçekse de bunu denemek istiyorum. Gercekten bunu yapmış ve net konuşacak birilerinden bilgi istiyorum. Çok sevinirim yardimci olan olursa

 4. 16
  Nicksiz
  Üye
  Gerçekten astral seyahat var mı?
  Evet gerçekten astral seyehat vardır. Ben 2 kere denedim ve başkalarının bana söylediği çıkış belirtilerini gördüm fakat kalbim çok hızlı atınca kalp krizi geçireceğimi düşünüp korkup vazgeçtim.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

astral seyahat günah mı

astral seyahat günah mıdır

astral seyahat dinimizdeki yeri

astral seyahat caiz mi

astral seyahat dindeki yeri

astral seyahatin dinimizdeki yeri

astral seyahat yapmak günah mıdır