+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Her gece kabus görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. KaLPNuRu
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: her gece kabus görmek

  Reklam  Cevap: her gece kabus görmek isimli yazı www.Mumsema.comCevap: her gece kabus görmek
  Kardes, istedigin zikri cek... Allah icin cek ama..
  "Estagfirullah el aziym " cek en az 500 kere. 5 dakikani alacak..

  Kalpten ve icten yaparsan kendin de fark edeceksin.. Insan ibadetlere baslamadan önce ilk önce günahlarindan arinmali..
  Allah kabul etsin simdiden

 2. papaklı
  Üye

  Cevap: her gece kabus görmek


  Reklam


  eyvallah kardeş saol tavsiyelerin için

 3. papaklı
  Üye
  sa ben arada son iki gündür zikir çekip yatarım dün akşam çekmedim rüyama şeytan geldi ben nereye gitsem yanıma gelip sen zikir çekmeden uyudun sen nereye gitsen yanında gelcem dedi ve o rüyadan sonra yine rüyamda biri bana 14 yıl sonra öleceksin kul borclarını ve adağını yerine getir 14 yıl sonra öleceksin dedi

 4. senayusa
  "ipek ve bocek"
  Kalpnuru kardesim sana bu ruyalarin seytani oldugunu soylemis bence sen daha fazla dusunme. Ibadetlerini yerine getir, zikr lerine devam et, ve abdestsiz yataga girmemeye calis. Allahin izniyle gecer.
  Bende son zamanlarda kabuslardan yoruldum, uyumaktan korkar oldum ama bu durumun yasadigim donem ile alakali oldugunu dusunuyorum bu yuzden gecmesi icin dua edip bu duruma da sabrediyorum. Belki seninde yasadigin donemle alakalidir. Allaha sigin, ondan baska yardim edenimiz yok. Allah yardimcin olsun

 5. papaklı
  Üye
  evet ama bana 14 yıl sonra öleceksin dedi ve kul haklarını ve adağını yerine getir bile dedi..

 6. emniciba
  Hep Üye
  haklısın kardeş ben zikir çekiyorum tek başıma ama sadece allhamdrüllah birşey olur mu acaba
  allhamdrüllah anlamı ne ? bılen varmı

 7. HAMMADUN
  Emekli
  allhamdrüllah, F KLAVYE kullandığını gösterir. İnşaallah, Elhamdulillah yazmaya çalışmıştı.

  Kırmızı şeytandan'dır biraz abartı oldu gibi. Zira sırat gibi bişeyin içinde olduğunu zannediyor ve kırmızıydı diyor. Üstelik dedesiyle birlikte uyuduğunu ve rüya içerisinde rüya gördüğünü söylüyor.

  Kırmızı içerisinde, eğer bir gülün içerisindeyse ve rüyada dede ile eşitlendi ve ölü olarak kendisine bu hal gösteriliyor ve o hali rüya içerisinde rüya olarak gördüğünü sanıyorsa, nefsini öldürmeye yöneldi demektir.

  Hiç bir şeytan ve avanesi, asla kul hakkından bahsetmez. Burada kul hakkından bahis var. 14 yıl. Neye göre 14 yıl. Eğer rahmaniyse ki; durum onu gösteriyor. İnşaallah, hakkında hayırlı olur.

  Biz inşaallah hayra yoralım. Rab'bide inşaallah hayra tebdil eylesin.

  Rab'bim Cümlemizden Razı Olsun. amin.

 8. papaklı
  Üye
  öyle kardeş yalnış yazdım sanki bir melke ti beni uyarıyordu kul hakkını öde ve adağını yerine getir dedi banada salihi gibi ama o rüya içinde rüya olan riyamla 14 yıl sonra öleceğimi söyleyen rüya aynı değil ayrı.

 9. Misafir
  Selamun Aleyküm dostlar.Biraz uzunca olabilir hakkınızı helal edin.

  Son 2 haftadır Freddy nin kabuslarını resmen yaşıyorum artık öyle bir hal aldı ki her gün sadece 1 maksimum 1 buçuk saat uyuyabiliyorum her yattığımda ya şeytan ya cin görüyorum.Artık çareyi kahve içip gündüzü beklemekte arar oldum ancak gündüz yatsam da kabuslar devam ediyor uykular bana haram oldu.Manevi durumumu sorarsanız 5 vakit namazımda,orucumda,zekatımda evli bir kadınım elhamdülillah.Bu işlerin psikolojik olmadığını ve gördüklerimin hak rüya olduğunu düşünüyorum ancak neden sonlanmadıklarını anlayamıyorum.İşin kötüsü eşim de de aynı durum söz konusu her 2mizde 2 hafta önce başlayan kabuslara gark olduk ya o Allah diye bağırarak uyanıyor ya ben.

  Geçen gece eşim camide namaz kıldığını fakat duaları okuyan sesin ''La ilahe Allah illa ekber hahaha'' diyerek duaları karıştırıp kahkahalar atan bir şeytan duydu ter içinde uyandı oldukça canlı ve korkunç bir rüya olduğunu dinlerken bile anlayabilirsiniz en son cemaat 2 şeytanı bulup üzerine çullanmış öylece uyanmış.Bu sefer yattık ben komşuma gittiğimi gördüm elimde beyaz bir küçük köpek var hesapta çocukları sevsin diye götürmüşüm kadın bana iftara gelseydin kadınbudu yapmıştım diyor ama bitti diyor Allah razı olsun ben yaptım iftarımı diyorum kadınbudu mu diyorum gülüp hayır koyun budu diyor ( geçenlerde kurban kesip fakirlere dağıttık gerçek hayatta aklıma o geliyor ama nafile bir hayır diye söylemek istemiyorum) derken elimdeki köpek ''kaltak kaltaaak kaltaaaak'' diye diye dile geliyor.Evin beyi çabuk o köpeği dışarı at içine şeytan girmiş diyor,çocuklar kaçıyor.İnanır mısınız şeytanın sesi cinsiyetsizdi,kül ve köz kokusu burnuma kadar geldi ve çılgınca bağırıyordu.Çırpınarak uyandım.

  Bunlar yazarken bile beni çok zorlayan çok gerçekçi ve korku dolu rüyalar belki kulağınıza korkunç gelmez ama yaşamak apayrı kabir azabı çeker gibi.Kalktım ve biraz rüya tabirlerini karıştırdım Efendimiz Sav.'in hadis-i şerifini bilirsiniz ''kabus gören soluna 3 kere tü deyip euzu besmele çeksin'' buyurur.Zaten bildiğim bu hadise tekrar denk geldim.Eşimle biraz oturup sakinleştik uyumaya korktuğumu söylesem de yatmamız gerek dedi.Allah'a sığınıp bugünkü kabus kotamı doldurmuşumdur umuduyla geri yattım.

  Daha dalar dalmaz tak! Bu sefer bir odadayım yanımda eşim ve bazı tanışlarımız var tedirgin haldeyiz derken odanın kapısından kapkara kıyafetler içinde kafasında cadı şapkası gibi külahı olan bir kadın geçti ve hepimiz görüp çok korktuk.Diyorum ki ne bekliyoruz haydi çıkalım bu evden diyorlar ki nasıl çıkacağız henüz geçti önümüzden.Ta ki bu apartmandan çıkana dek dualarla ineceğiz merdivenlerden diyorum.Hepimiz besmeleler Allah zikirleriyle kalkıp kapıya yöneliyoruz apartman merdivenlerinden inmeye başlıyoruz lakin çok yüksek bir bina ben tam Ayet el Kürsi okumaya başlıyorum ki yanımda ki bayan arkadaşım tecvitli bir besmele çekiyor hemen duamı durduruyorum çünkü ben tecvitli okuyamıyorum normalde o benden daha hayırlıdır diye düşünüp ona bırakıyorum İhlas suresi okumaya başlıyor tövbe haşa moralim bozuluyor böyle bir durumda Ayet El Kürsi okunmalıydı madem tecvidli okuyabiliyor neden bu sureyi okuyor diye içimden geçiriyorum bir an ama apartmanda sağ salim çıkıyoruz elhamdülillah derken tak şu an yaşamakta olduğum evimin yatağındayım bugünkü üstümde yattığım kıyafetler birebir aynı eşiminkiler dahi aynı .Eşim sağ kolumu tutmuş çekiyor bu cadı benzeri yaşlı korkunç siyahlı kadın sol kolumdan çekiyor eşime beni bırakmaaa diye bağırıyorum ancak kadın cin olduğundan oldukça kuvvetli geliyor çaresizliğimi anladığım an diyorum ki az önce şeytanı rüyanda gördün kalktın araştırdığında Efendimiz Sav.'in hadisini gördün haydi uygulasana diyorum ve hemen dönüp o kadının yüzüne 3 kere tü deyip euzu besmele çekiyorum kolumu bırakıveriyor Allah diye bağırarak uyandım.Eşim de zıpladı ne oldu yine dedi yine gördüm dedim unut ve yat uyumamız gerek deyince ona çok bozuldum vicdansız diye diye yataktan kalkıp şu an bulunduğum farklı odaya geçip işte buraya geldim.

  Bu sadece bu günkü hasılatım.Dün ve ondan öncekileri anlatsam gözünüzün nurunu çalmış olurum.Diyeceğim o ki çok güçsüz düştüm hayatıma devam etmem gerek,yaşamak için uykuya ihtiyacım var ancak gözümü kapar kapamaz cinler şeytanlar ağır ağır rüyalar hepsi son derece gerçek ve insanı derinden sarsan rüyalar.Şüpheleniyorum acaba üzerimizde bir büyü mü hasıl oldu?Bu nedenle bu hale gelmiş olabilir miyim.Eşim de benden farklı değil o bu geceyi iyi atlattı ancak ben yine atlatamadım.Ne yapmam gerek olur mu bana bir yardım kelamınız?

  Zaman zaman hepimiz kabuslar görürüz ancak bu hal bambaşka 2 haftadır 1 er 2 şer saatlik uykularla yaşam savaşı veriyorum.Uyusam şeytan benimle,uyumasam gözlerimin kapanmasına engel olamıyorum.Son zamanlarda hayli iyi şeyler yaptım acaba şeytanın bana kızıp bağırması bu nedenle mi diye düşünüyorum ancak işin içinden çıkamıyorum dini bütün bir insan olarak üzerimde büyü olmasından şüphe eder oldum.Gayrı yorumu sizlere bırakıyor şu halimi Rabbimin hiç birinize yaşatmamasını umut ediyorum.Şimdiden okuma zahmetine katlanan olursa hakkını helal etsin Allah razı olsun.Selam ve dua ile...

 10. Misafir
  Selamun Aleyküm admin kul sıkışmadıkça hızır yetişmezmiş ben kabuslarımın kaynağını buldum elhamdülillah dilersen hiç yayınlayıp dostların gözlerini bozmayalım hayli uzun bir yazı yollamıştım 1 saat kadar evvel ,dilerseniz yayınlarsınız ama çok şükür çözdüm nedenini hiç ummadığım anda.İlaç gibi geldi bu farkındalık kabuslarımı atlatmam için 1-2 haftaya daha ihtiyacım var ama akıbet hayır olacak inşaallah zahmet verdim kusura bakmayın.Selam ve dua ile..

 11. Misafir
  Her gece kabus görüyorumkocam başka kadınla internette yazışıyor

 12. NuN
  Üye

  Reklam


  Kabus dediğiniz olan bir yaratık değil, bir ağırlaşma ve rüya sadece
  hiç bir tehlikesi yoktur.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
sürekli kabus görmek,  rüyada sürekli kabus görmek,  her gece kabus görmek,  kabus görmek,  rüyada kabus görmek,  devamlı kabus görmek,  her gece kabus görüyorum