+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Teşrik tekbirleriri aliyoruz cemaatle kilindigi vakit neden hoca efendi tesrik tekbirini almiyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ahmet atli
  Üye
  Reklam

  Teşrik tekbirleriri aliyoruz cemaatle kilindigi vakit neden hoca efendi tesrik tekbirini almiyor?

  Reklam

  Teşrik tekbirleriri aliyoruz cemaatle kilindigi vakit neden hoca efendi tesrik tekbirini almiyor? Mumsema Hayili günler aslinda benimde bir kac surumda var ama siteye yeni üye oldugum icin nasll ve ne yapmam lazim bilemiyorum acaba bana nasil yarmci olursunuz yardimci olursaniz cok sevinirim. selamlar.

 2. Ahmet atli
  Üye

  Cevap: Dini yaşamak için herhangi bir tarikata girmek şartmı?


  Reklam


  Bir surum var??? bana nasil yardimci olursunuz.Bayramlarin arafesinin sabah namaziyla baslayan bayramin 4.cü günü ikindi namzina kadar olan tesrik tekbirleriri aliyoruz cemaatle kilindigi vakit neden hoca efendi tesrik tekbirini almiyor,ve kadinlarda tesrik tekbirini vakit namazlarin farzindan sonra almasi lazimmi yoksa kadinlar almasi gerekmiyormu.selamlar.

 3. mumsema
  aydınlatmaya devam...
  Hayili günler aslinda benimde bir kac surumda var ama siteye yeni üye oldugum icin nasll ve ne yapmam lazim bilemiyorum acaba bana nasil yarmci olursunuz yardimci olursaniz cok sevinirim. selamlar.
  Hayırlı günler kardeş hoşgeldin.
  Dilediğin soruyu "Sizden gelen sorular" başlığına yeni konu açarak sorabilirsin.

  Bayramlarin arafesinin sabah namaziyla baslayan bayramin 4.cü günü ikindi namzina kadar olan tesrik tekbirleriri aliyoruz cemaatle kilindigi vakit neden hoca efendi tesrik tekbirini almiyor,ve kadinlarda tesrik tekbirini vakit namazlarin farzindan sonra almasi lazimmi yoksa kadinlar almasi gerekmiyormu.
  Kardeş, Teşrik tekbirleri hakkında bilgi için tıkla: Teşrik Tekbirleri Nedir, Ne Vakit Söylenir?

 4. Ebu Muhammed
  Devamlı Üye
  Teşrik tekbirleri imam ve cemaat için sünnettir. yani herkese

  Teşrik tekbirinini okunuşu:
  Allahu ekber Allahu ekber, Lâ ilâhe illallahu vallahu ekber Allahu ekber ve lillahi'l-hamd

+ Yorum Gönder