+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir damladan bile küçük bi mezi akıntısı gusül abdesti gerekir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Bir damladan bile küçük bi mezi akıntısı gusül abdesti gerekir mi?

  Reklam  Cevap: Bir damladan bile küçük bi mezi akıntısı gusül abdesti gerekir mi? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Bir damladan bile küçük bi mezi akıntısı gusül abdesti gerekir mi?
  Benim sormak istediğim bir soru var uyurken menin küçücük bir damla halinde akma ihtimali var mı yoksa hep fazla mı gelir


  Arkadaslar ben her gece uyudugumda rüyamda bir sey gormuyorum ama penisin sertlesiyor sonradan mezi akıyor uykuda bana gusul gerekirmi cok vesveseye geliyorum

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Bir damladan bile küçük bi mezi akıntısı gusül abdesti gerekir mi?


  Reklam


  - Genellikle meni fazla gelir. Genellikle bir kaç damla halinde olmaz.

  - Uykuda veya uyanıkken olsun gelen meziden dolayı kişi cünüp olmaz.

 3. Misafir
  Arkadaşlar sabah kalkıyorum iç çamasırımda yaş falan yok kücük abdestimi yapıyorum gene birsey yok büyük abdestimi yaptıktan sonra elimi seyimin ucuna getirip ayırıyorum yapıskanlık görüyorum ama çok az birsey sonra gene kücük abdestimi yapıyorum gene yapıskanlık yok her sabah böyle oluyo ne yapmalıyım.tskkrler hanefi mezhebiyim

 4. arifselim
  Yönetici
  Hiç bir şey yapmana gerek yok ve bunları kafana takmana da gerek yok. Eğer aktığını görürsen sadece abdestini yenilemen yeterlidir. Hiç gerek yokken kontrol etmenin gereği de yoktur.

 5. Misafir
  Peki cinsel ilişki filan görmeyip sadece kötü şeyler isteyen birilerini gören birisi rüyasında meni çıkar gibi olsa ama uyandığında tuvalete gittiğinde uzayan bir sıvı görse ve iç çamaşırında da 2-3 damla ıslaklık görse ne yapması lazım ? ( misafirlilte)

 6. emre
  Devamlı Üye
  Nerede olduğunun bir önemi yok. Meni geldikten sonra gusül şart olur. Bir-iki damla olan mezi olabilir. Mezide gusül gerektirmez. Bunun ne olduğunu sen bileceksin.

 7. Misafir
  HER gece yatıp sabah kalktığımda ister normal bir rüya göreyim isterse hicbirsey görmeyeyim penis iç uç kısmında çok az miktarda yapışkan bulanık hafif beyaz bir madde görüyorum. İhtilam olmuyorum ve bedenimde elbisemde yatakta vs. En ufak bir meni veya mezi akıntısı olmuyor. Sadece bahsettiğim o durum oluyor. Guslü bozuyor mu çok tedirgin oluyorum. Bunun sebebi bi hastalıktan mı yoksa derinin kendine has özellikliginden mı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Şem'a
  YÖNETİCİ
  Hastalık olup olmadığını bilemeyiz bevliye doktoruna muayene olunuz.
  Fakat bu meni olmadığı için gusül gerekmez.

 9. Misafir
  Meni olsa bile çok miktarda olur ve akar diye düşünüyorum. Benim bahsettiğimde ise en ufak akıntı yok. Çok vesvese yapıyorum

 10. Misafir
  guzel kardesim imkan varsa al gusul abdestini hem kafan rahatlasin hem vucudun ne kafani yoruyon.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12