+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kurumuş menili bir şorttan vücuda veya başka bir elbiseye meni bulaşır mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Kurumuş menili bir şorttan vücuda veya başka bir elbiseye meni bulaşır mı?

  Reklam  Cevap: Kurumuş menili bir şorttan vücuda veya başka bir elbiseye meni bulaşır mı? isimli konu Mumsema.com Cevap: Kurumuş menili bir şorttan vücuda veya başka bir elbiseye meni bulaşır mı?
  Merhaba ben butun ic camasirlarmi yikadim ama camasir makinasinin kapagini ben acmadim acan kisi erkek eger camasir makinasının kapagini acip ic camasirlarmi ellemisse elinde de sperm varsa ic camasirima bulaşmişsa bisey olurmu ic camasirim islak cünkü kuruyunca spermde kururmu ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Kurumuş menili bir şorttan vücuda veya başka bir elbiseye meni bulaşır mı?


  Reklam


  Eğer meninin bulaştığından kesin emin olursa o zaman kirlenen yerlerin temizlenmesi gerekir. Yoksa tahmin yürüterek kendinize boş yere vesvese yapmış olursunuz.

 3. Misafir
  Merhabba ben bu gece uyandigimda gordum ki bosaldim ve elim avret yerimdedi ondan sonra banyoya girdim ve elimi iyicene yikadim ve lavaboyida yikadim ondan sonra elimi havluyla kurutum ve baktim ki elimde kuru meni van ondan sonra tekrar yikadim ve elimi gide havluyla kurutum ve halen kurumus meni vardi herhalde ama kessin bilmiyordum ve elimi kazidim ve kurumus meni yere dukuldu ondan sonra yeri temizlemek istedim ama meniyi goredim ve gusulumu aldim ama icimde Sikinti var Simdi heryere bulasmidir diye ve o havluyu kulandigi kisiler Benin yuzinden cenabetmilirder onun lutfen yardim edin

 4. klav
  Özel Üye
  Daha neler. Dokunduğun veya meninin bulaştığı hiç bir şey cenabet olmaz. Öyle şey mi olur. Yere gerçekten bir şey düşmüş ise süpürüldüğünde gider bunda sıkıntı yapacak bir durum yok.

 5. Misafir
  kardeşim peki kurumus dol bulaşmış kıyafet giyilirmi

 6. arifselim
  Yönetici
  Kurumuş ise de bu bulaşan yerin temizlenmesi gerekir. Kurumuş olan menili elbise birbirine sürterek de meni giderilebilir. Eğer bu şekilde çıkmasa yıkanması gerekir. Bu elbise ile namaz kılmak caiz olmaz.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
kurumuş sperm,  kuru meni ,  meni kurur mu,  döl kururmu,  kurumus sperm,  meninin kurumuş hali,  sperm kururmu