Konusunu Oylayın.: Oruç ve Banyo ile ilgili soru

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Oruç ve Banyo ile ilgili soru
 1. 25.Ağustos.2011, 09:47
  1
  bysimit
  Emekli

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 30.Temmuz.2011
  Üye No: 89051
  Mesaj Sayısı: 23
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 0

  Oruç ve Banyo ile ilgili soru


  Oruç ve Banyo ile ilgili soru Mumsema Ya arkadaşlar oruçluyum ve gusül almam lazımdı ihtilam oldum çünkü. Fakat ne zaman oruçluyken banyo veya gusül alsam hep içimde birsey olusuyor. Ağzıma su kaçtımı acaba orucum bozuldumu falan diye bu neden oluyor vesvese mi sadece ? Gercekten rahat edemiyorum yani gargara ne zaman yapsam gusülde hep bunlar kafama geliyor. Ama önlem olarak 3 defa gargara yaptıktan sonra ağzımda su kalmayacak sekilde tükürüyorum. Kuru oluyor yutkunuyorum istemeden sanki ağzıma su kaçtı zannediyorum. Vesvese midir bu benim orucumu bozdurmak için ???


 2. 25.Ağustos.2011, 09:47
  1
  bysimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emekli  Ya arkadaşlar oruçluyum ve gusül almam lazımdı ihtilam oldum çünkü. Fakat ne zaman oruçluyken banyo veya gusül alsam hep içimde birsey olusuyor. Ağzıma su kaçtımı acaba orucum bozuldumu falan diye bu neden oluyor vesvese mi sadece ? Gercekten rahat edemiyorum yani gargara ne zaman yapsam gusülde hep bunlar kafama geliyor. Ama önlem olarak 3 defa gargara yaptıktan sonra ağzımda su kalmayacak sekilde tükürüyorum. Kuru oluyor yutkunuyorum istemeden sanki ağzıma su kaçtı zannediyorum. Vesvese midir bu benim orucumu bozdurmak için ???

 3. 25.Ağustos.2011, 22:59
  2
  peugeot_bor
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 08.Mayıs.2011
  Üye No: 87143
  Mesaj Sayısı: 136
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 2
  Yaş: 31

  Cevap: Oruçla İlgili !
  Vesvese dir. Su kaçmadığından eminsen bir sorun yoktur.

  Alıntı
  Ya arkadaşlar oruçluyum ve gusül almam lazımdı ihtilam oldum çünkü. Fakat ne zaman oruçluyken banyo veya gusül alsam hep içimde birsey olusuyor. Ağzıma su kaçtımı acaba orucum bozuldumu falan diye bu neden oluyor vesvese mi sadece ? Gercekten rahat edemiyorum yani gargara ne zaman yapsam gusülde hep bunlar kafama geliyor. Ama önlem olarak 3 defa gargara yaptıktan sonra ağzımda su kalmayacak sekilde tükürüyorum. Kuru oluyor yutkunuyorum istemeden sanki ağzıma su kaçtı zannediyorum. Vesvese midir bu benim orucumu bozdurmak için ??? 4. 25.Ağustos.2011, 22:59
  2
  Devamlı Üye  Vesvese dir. Su kaçmadığından eminsen bir sorun yoktur.

  Alıntı
  Ya arkadaşlar oruçluyum ve gusül almam lazımdı ihtilam oldum çünkü. Fakat ne zaman oruçluyken banyo veya gusül alsam hep içimde birsey olusuyor. Ağzıma su kaçtımı acaba orucum bozuldumu falan diye bu neden oluyor vesvese mi sadece ? Gercekten rahat edemiyorum yani gargara ne zaman yapsam gusülde hep bunlar kafama geliyor. Ama önlem olarak 3 defa gargara yaptıktan sonra ağzımda su kalmayacak sekilde tükürüyorum. Kuru oluyor yutkunuyorum istemeden sanki ağzıma su kaçtı zannediyorum. Vesvese midir bu benim orucumu bozdurmak için ???


 5. 26.Ağustos.2011, 00:23
  3
  bysimit
  Emekli

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 30.Temmuz.2011
  Üye No: 89051
  Mesaj Sayısı: 23
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 0

  Cevap: Oruçla İlgili !

  Allah razı olsun ...


 6. 26.Ağustos.2011, 00:23
  3
  bysimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emekli
  Allah razı olsun ...
+ Yorum Gönder