+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İnsan öldükten sonra tekrar dünyaya gelirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. senayusa
  "ipek ve bocek"
  Reklam

  Cevap: İnsan öldükten sonra tekrar dünyaya gelirmi?

  Reklam  Cevap: İnsan öldükten sonra tekrar dünyaya gelirmi? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: İnsan öldükten sonra tekrar dünyaya gelirmi?
  Hammadun kardesim ne kadar guzel anlatmissin, bende bu olayi hep insanlarin yalanlari olarak dusunmustum, seytandan bilgi alma olayi hic aklima gelmemisti. Allah razi olsun. Insallah hepimiz ahirette kral oluruz... Selam ve dua ile.

 2. EarthQuake®
  Yolcu

  Cevap: İnsan öldükten sonra tekrar dünyaya gelirmi?


  Reklam


  Yani insanlar öldükten sonra dünyaya gelmicekmi bu 100% dogrumu???
  Hayır gelmeyecekler, önceki yorumlarda da yazıldığı gibi. Sen bu sapkın düşünceye inanma, inananlara da itibar etme, mümkünse onların bu düşünceden kurtulmalarına yardımcı ol. Selametle.

 3. Misafir
  Allah kullarını çok sever ama insanların cehennemde yanması biraz kötü değilmi yani allah kullarına bu kadar eziyet çektirirmi

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah biz kullarına her iki yolu da göstermiştir. Hem cennetin hemde cehennemin yolu bellidir. Bir insan artık dilediği yolu kendi seçer. Allah kullarına zulüm etmez.

 5. Misafir
  tabiki cennet bahcesine girdikten sonra dünyaya geri gelmek isterdim

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
insan öldükten sonra tekrar dünyaya gelirmi,  ölenler tekrardan gelirmi,  öldükten sonra tekrar dünyaya gelmek,  insan öldükten sonra tekrar dünyaya gelir mi,  ölen kişi tekrar dünyaya gelirmi,  ölen kişi dünyaya gelirmi,  öldükten sonra