+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evli bir insanla zina eden biri ne yapmalıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir
  Reklam

  Cevap: Evli bir insanla zina eden biri ne yapmalıdır?

  Reklam  Cevap: Evli bir insanla zina eden biri ne yapmalıdır? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Evli bir insanla zina eden biri ne yapmalıdır?
  Benim bi arkadaşim evli ve zina yapmis ve hatasini anlamis pisman tobe etmek istiyo bunu nasil yapmali ve bunu kocasindan sakliyo soylemesi gerekirmi

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Evli bir insanla zina eden biri ne yapmalıdır?


  Reklam


  Bundan hemen tövbe etsin yani Allah'a bir daha asla yapmamak üzere söz versin ve bu günahını gizlesin eşine dahi söylemesin. Bu günahın işlenme ihtimali olan herşeyden herkesten ve her ortamdan uzak durmalıdır.

 3. 15
  Misafir
  Zina ettikten sonra kardeşlerin seni taslasin sende gunahindan kurtul gibi bi yazı yazmissiniz.. siz ölmeyi bayilmakla karistiriyorsunuz sanırım. Peygamber efendimiz sav e bir kadın gider zina ettiğini söyler ve pişmanlık duyduğunu af olmak istediğini dile getirir peygamberimiz s.a.v ise onu geri çevirir , kadın bir daha yardım istemek için gider peygamberimiz s.a.v yine geri çevirir ve 3 uncu de de geri çevirir daha sonra yanlış hatırlamıyorsam Allahuteala peygamberimize 'O kadın af olmak için 3 defa sana geldi geri cevirdin eger bana gelseydi 3 defa tövbe edip affedecektim' demiş. Yani siz biraz insanların gözünü korkutarak anlatiyorsunuz insanlar İslam dinini kabul etmiyor zalim sert bir din gibi algı veriyorsunuz. Gerçekten yazınızı kesinlikle onaylamiyorum. Tövbe edin pismanlikla göz yaşıyla ve brdaha yapmayın yazmanız bile bir insan evladını tövbe etmeye ikna edebilecek ken yazdiklariniz tüyler ürpertici. Hakkınızı helal edin hoscakalin

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

evli biriyle zina yapmak

evli kadınla zina eden erkek

evli kadınla zina

evli kadınla zinanın günahı

evli erkeğin zina yapması

zina eden evli erkek

evli biri ile zina