+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mecburiyetten kredi çekip geri faizli ödemek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sacitkral
  Devamlı Üye
  Reklam

  Mecburiyetten kredi çekip geri faizli ödemek

  Reklam

  Mecburiyetten kredi çekip geri faizli ödemek Mumsema selamun aleykum..geçen yıl ameliyat oldum doktor benden iki buçuk milyar istedi bende kredi çekip ödedim çünkü o kadar param yoktu. tabi bunu sonra accayip bir faizle geri ödedim... borçluyken kredi çekmek günahmı çünkü lüks içinde yaşamak için çekmemiştim çekip o parayı direk doktora verdim biliyorum faiz çok ama çok günah ama başka çarem yoktu böyle olduğu zaman durum değişirmi. siz sormadan ben yazayım eşten dostan akrabadan tanıdıktan herkezden borç istedim vermediler bende çaresiz kredi çektim.

 2. colt
  Emekli

  Cevap: kredi çekip geri faizli ödemek


  Reklam


  Ameller (başka değil) ancak niyetlere göredir

 3. Şema
  el-âsa limen âsa
  selamun aleykumgeçen yıl ameliyat oldum doktor benden iki buçuk milyar istedi bende kredi çekip ödedim çünkü o kadar param yoktu tabi bunu sonra accayip bir faizle geri ödedim borçluyken kredi çekmek günahmı çünkü lüks içinde yaşamak için çekmemiştim çekip o parayı direk doktora verdim biliyorum faiz çok ama çok günah ama başka çarem yoktu böyle olduğu zaman durum değişirmi siz sormadan ben yazayım eşten dostan akrabadan tanıdıktan herkezden borç istedim vermediler bende çaresiz kredi çektim
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  Colt kardeşin dediği gibi.. Allah niyetine göre seni hesaba çekecek.

  GENİŞ BİLGİ: http://www.mumsema.com/fetvalar-bir-...zli-kredi.html

 4. sacitkral
  Devamlı Üye
  ALLAH razı olsun.....

+ Yorum Gönder
kredi çekip ameliyat olmak